Quote Originally Posted by uNiquii View Post
Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života )

Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

Love yo
závistivé kecy, bla bla bla, neurážej mě laskavě, já jsem pro retail, nemám zapotřebí síťáky a podobné sračky, natož kupovat eq, já si vše zarobil jsem spokojený, peníze mám, ale určitě je nehodlám měnit za pár pixelů, je to i proti tomu proč to vůbec hraju. Jinak o vote víme své :-), mých pár stovek wc které utrácím výhradně za shazování PK ti o tom může říct své. :-), vote systém je dobrý krok, ale měl být bez odměny, odměna jsou nový hráči. Proč se vůbec vyjadřuju vždyť tu vlastně nemám důvod hrát.