Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5

Thread: expand storage

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413

    expand storage

    kdyz si koupim u fishermana expand storge tak mi to sice zvysi pocet itemu ve wh a zustane to i po prehozeni subky, ale kdyz mam jinou subku, tak mi fisherman nabizi porad rozsireni lv 1 a sebere mi proofy kdyz na to kliknu ale wh to nerozsiri... tzn nemelo by to ukazovat lv 1 ale lv 2 kdyz uz jednicku vyberu na jine subce

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    A od kdy se expand storage za proofy roznáší i na subky? Má to být na každý char zvlášť. Na subce, kde to nemáš koupené, bys měl maximálně vidět třeba 106/100 ve wh. Tam, kde jsi to koupil, budeš mít 106/106.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    prave ze ne... na vsech subkach to mas rozsirene... nevim jestli to tak ma nebo nema byt, ale urcite bys nemel mit zaroven to rozsireni a nevybrany skill

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    a jde ti na těch subkách kde to nemáš vybrané ukládat věci do wh nad rámech těch původních 100 míst?

    z fórka na ofíku: Expanding slots through fishing is a no go generally since you have to expand your WH slots in every subclass you have. Expanding slots on your main class does not mean you will have additional slots on your subs too.

  5. #5
    skusane na teste...na maine zobraty expand storage...106 miest v PWH. Potom prehodenie na subku, ukazuje 100 a moznost znova vybrat skill na subke. Za mna ok spravanie.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top