Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Klan haly

  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    A co ty CSka taky by neměli mít baferi ale taky je to gm jedno
    Vážně a na to jsi přišel kde?
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #12
    Achjo lidi já vás nechápu, místo aby sjte se snažili klukům z GM teamu pomoct tak je akorat hejtujete a nadáváte jim. Já když měl problém odkázal jsem na FB na Dark Elmore a musím říct že reakce přisla vždy toho stejného dne co moje prosba. I když někdy moje dotazy a prosby byli nesplnitelné, tak jsem dostal alespoň vysvětlení. Nechápu proč jste takový zavistivý hnidopichové. Ale co čekat jsme česi
    Děkuji celému GM teamu za vaše služby, ochotu a rychlost. I když je na serveru stále co dolazovat, nebo měnit tak server jde každým rokem dopředu. Myslím že kdyby se to vote rozjelo před startem a OW to nesnažili zneužívat tak by byl server uplně jinde. Ale když už se GM tým pro něco rozhodne, tak mu hážete klacky pod nohy.

    A pak čekáte pomoc ? Achjo kluci ..

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Jak jsem na to přišel? Kdyby jsi byl ve hře a šel by se kouknout na cs tak by jsi to viděl a lidi nedostanou žádný trest tak proč by to nedělali. Ve hře vidím jen Diaze

  4. #14
    Hele víš kolik je volných clan hal ? proč toho nevyužít, konec konců zkoušel jsi oslovit nějaky ten pet clan zda by ti nepustil hallu ? myslim že by nikdo nebyl proti a to že si vezme někdo CH která je volná 2 měsice je zločin ?
    říkám zkus ten pet clan oslovit
    Neber to tak že hejtuju, ale když bych viděl volnou CH tak bych si ji koupil na pet clan, protoze se v ni dobre delevluje char atd chápu kdyby o ty CH byla nouze, ale
    Chill bro

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Hele víš kolik je volných clan hal ? proč toho nevyužít, konec konců zkoušel jsi oslovit nějaky ten pet clan zda by ti nepustil hallu ? myslim že by nikdo nebyl proti a to že si vezme někdo CH která je volná 2 měsice je zločin ?
    říkám zkus ten pet clan oslovit
    Neber to tak že hejtuju, ale když bych viděl volnou CH tak bych si ji koupil na pet clan, protoze se v ni dobre delevluje char atd chápu kdyby o ty CH byla nouze, ale
    Chill bro
    Hugo co se hall týče ok, co se hradů týče je to blbost GM, nebudu se vůbec zmiňovat o Šroubkovi, kterýho na servru prej po startu servru nikdy nikdo neviděl ))) ale sáhneme si do svědomí,že ten servr je už dohranej..... buď to chce upgrade na Gracii nebo vyžší chronikl, protože nových hráčů už moc nepřijde ))) Já zrovna nedávno náhodou viděl na youtube reklamu na nějaký servr a měli to dost dobře propracovaný ( tu reklamu )

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
    Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
    Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?
    Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))
    Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekuju

  9. #19
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Jak jsem na to přišel? Kdyby jsi byl ve hře a šel by se kouknout na cs tak by jsi to viděl a lidi nedostanou žádný trest tak proč by to nedělali. Ve hře vidím jen Diaze
    Diaz je GM proto je ingame vidět a dobře víme co se kde děje. Proč máte stále potřebu trestat, co se tím změní?
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekuju
    lajky? )) v čem se pozná lajk od zkušeného v řešení hall a hradů? ))) řekni mi to randome )) Určitě není vidět nastavení servru)) je plno free hall a ty pláčeš o hallu v určitem městě? )) a co by měli dělat GM, kdyby tak všichni chtěli hallu v Godardu,Rune a byli zabrány))) brečíš tu jako dítě, které nedostane stejnou hračku, kterou vidělo u kamaráda)

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top