Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 22

Thread: Klan haly

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
    Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
    Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?
    Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))
    Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekuju

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekuju
    lajky? )) v čem se pozná lajk od zkušeného v řešení hall a hradů? ))) řekni mi to randome )) Určitě není vidět nastavení servru)) je plno free hall a ty pláčeš o hallu v určitem městě? )) a co by měli dělat GM, kdyby tak všichni chtěli hallu v Godardu,Rune a byli zabrány))) brečíš tu jako dítě, které nedostane stejnou hračku, kterou vidělo u kamaráda)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top