Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Hybrid View

  1. #1
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...
    No nevím.... 31.12. já osobně radši trávím čas s přáteli či rodinou na silvestra a ne sezením u kompu, ale každý má svoje priority ))) a to se vsadím, že kdyby byl poslední den oly periody tak lejete až do půlnoci )))

  3. #3
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...
    Právě naopak. Lituji Ownage, že se k Valikovi nepodívali dříve, než jejich enemy odešli.

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    ja som od 29 do dnes bol na chate bez kompu a netu...

  5. #5
    Jak to na serveru vypadá? Hraje tam ještě někdo? BTW gratuluji. S SHčkem, co má valíka a powko + AM s m.crit rate se farmí dobře Tyrexové a nebo Meatshield s EEčkem za *****í, kteří dostávali IKčka.

  6. #6
    Zabili to díky Manoneře kterou zneužili a vyhodili z ally A takhle se prožívá silvestr

  7. #7
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Uprimne, s rusami a brazilcanmi ste len sucast zergu a neda sa povedat ze by ste hrali nejaky prim. Ste len jedna z mnoha CP pariet ktoru vedenie tych klanov vyuziva k naplneniu svojich cielov a sem tam im hodi nejaky epik aby ste neplakali. Viacmenej ste len farm cp ktora chodi po mid ratoch s 2h bufmi a mp potmi a vase vyvrcholenie je botenie varky a klikanie 10 db denne... Mozno ste tu boli top prvy mesiac ale cas ukazal ze v pvp ste uplne low a ked vas ludia dobehnu s equipom tak len emoquitujete s plnou hubou sraciek...

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    A zase , co si já pamatuju poslední PVP u antharase, tak jste nás nezabili ani přes 3 foika, přitom my jsme neměli ani jedno.
    A když se kouknu na řežiséra i kameramana toho videa, tak mi to stačí a je to i zároveň odpověď na otázku, proč jste to nedali.
    A to bylo jedno z posledních větších PVP, kde už jste v "S"ku lítali taky. Takže si hod d/s a jdi vyjet no clany do HSka, těsně přeď tím, než půjdeš sám sfarmit AQ a Orfenu a pak GN a spát

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    nj dali ste jedno pvp z 5 a uz tu striekas...

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    A valakas předtim ? To owng všem spadla hra vlastně už si pamatuju

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top