Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    Valakas 31/12/2017

    Gratulace Ownage za zabití Valakase na mrtvém serveru. Konečně jste se dočkali po tak dlouhé době. Ještě musíte dodělat ty všechny classky na oly a server jste vyhráli co?

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    tady je prostě nádherně vidět koho to sere. kdyby vás to nesralo nemuseli by tu vznikat tyhle shit diskuze. To že vaše lidi nebaví furt dostávat pop*ci a radsi leavnou je jiná věc a ty tu musíš hrát sám . Nezapomeň napsat že už tu vlastně nehraješ.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    15
    kdo jim pomáhal tentokrát ? , Anakondy ?

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    tady je prostě nádherně vidět koho to sere. kdyby vás to nesralo nemuseli by tu vznikat tyhle shit diskuze. To že vaše lidi nebaví furt dostávat pop*ci a radsi leavnou je jiná věc a ty tu musíš hrát sám . Nezapomeň napsat že už tu vlastně nehraješ.
    Nebreč

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    22
    Bože můj já tohle miluju na všech srvrech je průběh vždy stejný... pár desítek lidí co to "hrotí" rozjedou CP party zaequipí se a po měsíci na tomhle chronicle se nudí a brečí ze nemají enemy, tohle, tamto a oly a tak... a po 2 mesících Quitují... a vymýšlí důvody proč ...
    Je to hold standartní průběh všech srvru... zvykni si na to.. je to hold stará hra kterou na tomhle chronicle dokážeš za měsíc "dohrát" to že sis vybral tenhle chronicle a ještě z čechama kteří jsou z 90% farmáři není chyba srvru ale tvoje... Tak tu prosím nebreč... a nech rekreanty si klikat

  6. #6
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Elfská Vesnice.
    Posts
    46

    Kláska

    Klasika... 31.12.17
    Attached Images Attached Images

  7. #7
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...
    No nevím.... 31.12. já osobně radši trávím čas s přáteli či rodinou na silvestra a ne sezením u kompu, ale každý má svoje priority ))) a to se vsadím, že kdyby byl poslední den oly periody tak lejete až do půlnoci )))

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    ja som od 29 do dnes bol na chate bez kompu a netu...

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Mne pride, ze fat32 si tento topik zalozil aby sme ho polutovali tak ja zacnem:

    Je mi to luto fat32 ze sa na teba kamosi vysrali a uz nedokazete zabit Valaksa...
    Právě naopak. Lituji Ownage, že se k Valikovi nepodívali dříve, než jejich enemy odešli.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top