Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
  1. #41
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    o co se furt snažíš ? i kdyby to byla vŠechno pravda co tady meleš, tak už je to stejně k ničemu chápeš ? brečíš uplně zbytečně a nakonec stejně vše šlo do OWnage tuším, tak o co jde ?
    Když jsi měl podezření mohl jsi mi zkusit napsat a rozjednat nějaký obchod a věděl bys hned a měl bys důkaz. Teď už je pozdě kamarád
    Ale klidně to zkus uškodíš svému clanu a néé mě GG
    s fetakmi neobchodujem...

  2. #42
    já zas s žebrákama co nemaj ani na rohlík a bydlí u maminky jako Kane škoda že ti nemůžu ukázat výpis z účtů, chytil bys ještě větší rage
    Na mě nadáváš protože závidíš, a šroubka hejtuješ z toho samého důvodu. Prostě tě sere že si někdo vydělá a ty ne tak choď něco dělat a né jen brečet že jsi chudáček podle mě bereš víc drog než celej holiwood ty pitomče

  3. #43
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    já zas s žebrákama co nemaj ani na rohlík a bydlí u maminky jako Kane škoda že ti nemůžu ukázat výpis z účtů, chytil bys ještě větší rage
    Na mě nadáváš protože závidíš, a šroubka hejtuješ z toho samého důvodu. Prostě tě sere že si někdo vydělá a ty ne tak choď něco dělat a né jen brečet že jsi chudáček podle mě bereš víc drog než celej holiwood ty pitomče
    ty si tak vyfetovany ze vobec nechapes moj dovod ani pointu. Byvam vo vlastnom byte a vypis z uctu fetaka musi byt k placi takze radsej ani nic neukazuj... Ako som pisal, ty ma ani tak nezaujimas ako postoj Sroubka k tejto veci ktory je velkym sklamanim nielen pre mna ale pre vsetkych na servery...

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    ty si tak vyfetovany ze vobec nechapes moj dovod ani pointu. Byvam vo vlastnom byte a vypis z uctu fetaka musi byt k placi takze radsej ani nic neukazuj... Ako som pisal, ty ma ani tak nezaujimas ako postoj Sroubka k tejto veci ktory je velkym sklamanim nielen pre mna ale pre vsetkych na servery...
    Tak to bych nechtěl být tak chudý,abych bydlel v bytě (((

  5. #45
    a jeste aby mi ho platila pritelkyne

  6. #46
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Tak to bych nechtěl být tak chudý,abych bydlel v bytě (((
    nj nie kazdy byva u mamky ako ty

    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    a jeste aby mi ho platila pritelkyne
    tebe ho zrejme plati stat ako pomoc pri prekonavani zavislosti na drogach teda byvas v ustave...

  7. #47
    Skoč z mostu a uděláš líp toť vše, EQ prodanej (samozdřejmě za DEC)takže už tu nemá cenu nic řešít Kane prohrál

    Měj se krásně

  8. #48
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    nič som neprehral každopádne ty prehrávaš hneď ako ráno vstaneš čo je dosť smutné...

  9. #49
    Lidičky omlouvám se, ale už jsem prodal veškerý EQ co naše T0XIC CP měla a stále denně mi chodí 2-3 zprávy jestli vám můžu ještě něco prodat, bohužel nemohu.
    Děkuji za pochopení a přeji hodně zábavy

    S pozdravem HugoT0XXX

  10. #50
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Sroubek prehral...

 

 
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top