Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    PS: mam připraveno stáhnou si ze hry cca 50K DEC na OG učet na přiští start
    Jednou na cz/sk uz koncite jednou ne. Jednou koncite na DE ale pak jste stejne vsichni v giranu a prodavate co jde ale pak zase ne. Ja ti povim tajemstvi. Tohle pojede jeste minimalne rok mozna rok a pul. Ikdyby logovalo jen par zoufalcu. No a jestli bude nejaky dalsi server a zacnes tam s 50k decu tak se budes nudit ne za 14 dni ale za tyden.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    WTS WB šperky

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    nechaj ho len mu chcel pofajcit. Inak Sroub snad uz je hugo a jeho veci pekne v chladku
    jj pofajčit někomu, koho jsem ve hře ani nepotkal Jak už jsem psal v jiném postu, nemám žádnou postavu v žádném vašem klanu a ani jsem se nikoho z nich nic neprosil Můj názor je tedy mnohem více nestranný, než od někoho z hugových enemy, takže asi tak

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Baxčus

  5. #35
    Šroubku, naše CP dělá sraz, nechceš dojet? Třeba jen na jeden večer. Když tak dej vědět.

  6. #36
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Šroubku, naše CP dělá sraz, nechceš dojet? Třeba jen na jeden večer. Když tak dej vědět.
    potrebujete si vybrecet dalsie ustupky a prehliadanie porusovania pravidiel z vasej strany?

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    potrebujete si vybrecet dalsie ustupky a prehliadanie porusovania pravidiel z vasej strany?
    JJ, přesně ten pocit když Tebe by měli dávno smazat


  8. #38
    1) pro vŠechny normální:Lidičky tak všechny věci poctivě prodány, takže Pplatnost toho topicu končí Děkuji všem a přeji vám hodnĚ zábavy
    Včera jsem dorozdal poslední věci, takže už ani Acko bordel nemam, takze vam nemuzu dat uz nic i kdyz bych rad
    Ještě jednou díky

    2)vzkaz pro panice:Kane a nefňukej furt utři slzu, vybreč se u maminky a bude to fajn a Jestli máš mindrák že musíš záviďět, tak přijeď k nám na sraz a můžeš popít zadarmo s náma
    A Fetka je tvoje matka tak si ty keci nech slyšel jsem jak rozdává chlapům za trochu prášku

  9. #39
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    1) pro vŠechny normální:Lidičky tak všechny věci poctivě prodány, takže Pplatnost toho topicu končí
    Sroubek failed

  10. #40
    o co se furt snažíš ? i kdyby to byla vŠechno pravda co tady meleš, tak už je to stejně k ničemu chápeš ? brečíš uplně zbytečně a nakonec stejně vše šlo do OWnage tuším, tak o co jde ?
    Když jsi měl podezření mohl jsi mi zkusit napsat a rozjednat nějaký obchod a věděl bys hned a měl bys důkaz. Teď už je pozdě kamarád
    Ale klidně to zkus uškodíš svému clanu a néé mě GG

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top