Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
  1. #1

    WTS EQ ! S sety, S guny + SA , S sperky , A sety , A guny

    Napište mi do PM o co máte zájem a nějak se domluvíme

    Hugo

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    beries aj ingame menu ci len real?

  3. #3
    jen Ingame Za real je to přece zakázané Fabio

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    to ta nikdy nezastavilo

  5. #5
    Stále platné lidi zbývají stále ještě nejaké WB šperky(1 kompletní WB set s valikem,dale samostane sperky jako tezza a zaken ) vsechny sperky jsou +4, myslim ze jedna tezza +5
    , S sety a guny mam pro vas i DB +7 nebo +9, dale AMky +4 s acu

  6. #6
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...
    Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

    kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?
    Last edited by Sroubek; 04-01-2018 at 11:20.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  8. #8
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...
    Co ty máš pořád za problém? nějaký komplex? běž do *****e chápeš to? dejme tomu i kdyby to prodával tak to prostě šroub nemá šanci uhlídat..Ten co to koupí se určitě nenapráská.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Kane, Ty si v každým příspěvku strašně nas*reš do vlastního hnízda a pak se v tom hovně akorát plácáš, vyprdni se na to už. Na foooru se nikdy žádné pvp nevyhrálo
    Podle mě tě s*re, že nemáš na to, abys to od huga kuuuupil ani adeny a ani RM.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

    kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?
    A za co byt to prodaval za adeny? Nebo za banany? Nebudeme tu ze sebe delat blbce ze ne?

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top