Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
  1. #11
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    stačí necleansovat každou *****inu, 16% cast speed > než většina debuffů na il
    adv block je ještě důležitější než bshield, ale w/e

    jinak upřímně to video je jedno z nejslabších co tu je - sehranost žádná, polovina pvp s magnusem, většina pvp bez valoru (i když máte v klanu spoustu hero) atd...
    Jestli pro tebe jsou debuffy jako SODka, Silence, Suspesion od OL, nebo Banes, Silences, Anchory, Curse Disease od Soultakera jako pičoviny, tak to potom asi hraješ Metina, nebo WoWko. Jak jsem říkal... ADV BLOCK tu prý nefunguje jak má, někdo od nás to zkoušel, já osobně ne. Ano, první měsíc jsme hráli jenom přes magnus, protože když máš tateosiany a nemáš WB šperky, tak jsme měli odzkoušené, že bez magnusu prostě ty pvp nedáme na manu, teď už máme všechny mágy v partě s Valíkama, takže DDčka mají samozřejmě pow . Co se týče Valoru, tak jsi asi slepej, klikl jsem na random minutu ve videu při pvp o AQ a hned první co vidím, tak je Valor. Nicméně pokud nahodíš hero UD, tak se ti logicky Valor zruší. Sehranost nebyla, to máš pravdu, ale po včerejším pvp o Antíka můžu na plnou hubu říct, že v lepší české CPčce jsem nehrál, včera mít to kurv.. natočený, to by bylo video.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    asi si tech dobrych cp moc neprosel :-)

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Jestli pro tebe jsou debuffy jako SODka, Silence, Suspesion od OL, nebo Banes, Silences, Anchory, Curse Disease od Soultakera jako pičoviny, tak to potom asi hraješ Metina, nebo WoWko. Jak jsem říkal... ADV BLOCK tu prý nefunguje jak má, někdo od nás to zkoušel, já osobně ne. Ano, první měsíc jsme hráli jenom přes magnus, protože když máš tateosiany a nemáš WB šperky, tak jsme měli odzkoušené, že bez magnusu prostě ty pvp nedáme na manu, teď už máme všechny mágy v partě s Valíkama, takže DDčka mají samozřejmě pow . Co se týče Valoru, tak jsi asi slepej, klikl jsem na random minutu ve videu při pvp o AQ a hned první co vidím, tak je Valor. Nicméně pokud nahodíš hero UD, tak se ti logicky Valor zruší. Sehranost nebyla, to máš pravdu, ale po včerejším pvp o Antíka můžu na plnou hubu říct, že v lepší české CPčce jsem nehrál, včera mít to kurv.. natočený, to by bylo video.

    jojo to heroud, který nahodí aniž by do něj někdo šel, 30s nedostane žádný dmg a po skončení dostane ik od destra... Dokážete nahodit valor na první náběh, pak už valor nikoho nezajímá. Výpis debuffů je pěknej, ale kolik těch debuffů dostal ve videu? medůzu (purify) a vortexy...

    Jinak já nechci na nikoho útočit (ani tu nehraju), ale z toho videa je ten váš proklamovaný skill prostě hodně slabý. A pokud porovnám kvalitu videa tak se to s logym/tazzem nedá srovnat.

  4. #14
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    asi si tech dobrych cp moc neprosel :-)
    V české CP hraji poprvé. Za to jsem hrál v řecké, kteří hráli jak profesionálové, nicméně furt řešili jenom hru a bavili se jenom o hře, nic víc je nezají. Já nemyslel pouze herně, ale celkově jací lidi se sešli a jak hrajeme pohromadě, tomu říkám dobrá CP. Proč vykradli už Uni CP, Ralf CP? Nás nikdo z CP nevykradnul. Jasně, že nejsme nejlepší, ale na Ownage a českou komunitu to stačí.

  5. #15
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    ale z toho videa je ten váš proklamovaný skill prostě hodně slabý. A pokud porovnám kvalitu videa tak se to s logym/tazzem nedá srovnat.
    Však v pohodě. Všichni z party, co video viděli, že je tam strašně moc chyb. Nějak jsme začínali, ale teď je to opravdu dobrý. Ale já tu nikoho nebudu utvrzovat v tom, co jsem napsal již předtím.

    Tazz dělá pěkné videa, líbí se mi, i dobře za to BD hraje.

    Užívejte život a GL

  6. #16
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Proč vykradli už Uni CP, Ralf CP?
    Myslis jak predali epiky za real? Hej "vykradli"...

  7. #17
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Myslis jak predali epiky za real? Hej "vykradli"...
    Nic nevíš.

  8. #18
    Fabio je *****ko vzdy byl. Jednou jsem s nim hral v CP, vedl to "hadr". Rikam vam ze ten clovek je slaby i na minecraft
    Jedine co uměl brečet co nemá a co by chtěl jinak jeho farma + skill = -1

  9. #19
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Fabio je *****ko vzdy byl. Jednou jsem s nim hral v CP, vedl to "hadr". Rikam vam ze ten clovek je slaby i na minecraft
    Jedine co uměl brečet co nemá a co by chtěl jinak jeho farma + skill = -1
    synak hral si so mnou na jednom loljava servery kde sa denne klikalo 12 db a kde som mal eazy hero tak netusim o com to zase meles. Zrejme si si zase snupol Ariel namiesto koxu... Co sa mojho skillu tyka povodil by som si tvojho lolnegra aj v karmiane. Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...

  10. #20
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...
    Tak to zase nevíš vůbec ty. Zrovna Hugo byl ten, kdo běžel z 40ti lidí jako první člověk proti enemy a byl můj první target za Bishopa, abych ho udržel na živu. Místo F1 ťukal F5,F6,F7 na mass banes a tu další sra***.
    Ještě říká na TS "Já si tu běhám furt dokola, oni mě neumí targetnout a zabít, tak točím jen debuffy." Já to potom taky zkusil mezi vámi probíhat a dělat kolečka a bylo to docela účinný.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top