Quote Originally Posted by mexikane View Post
stačí necleansovat každou *****inu, 16% cast speed > než většina debuffů na il
adv block je ještě důležitější než bshield, ale w/e

jinak upřímně to video je jedno z nejslabších co tu je - sehranost žádná, polovina pvp s magnusem, většina pvp bez valoru (i když máte v klanu spoustu hero) atd...
Jestli pro tebe jsou debuffy jako SODka, Silence, Suspesion od OL, nebo Banes, Silences, Anchory, Curse Disease od Soultakera jako pičoviny, tak to potom asi hraješ Metina, nebo WoWko. Jak jsem říkal... ADV BLOCK tu prý nefunguje jak má, někdo od nás to zkoušel, já osobně ne. Ano, první měsíc jsme hráli jenom přes magnus, protože když máš tateosiany a nemáš WB šperky, tak jsme měli odzkoušené, že bez magnusu prostě ty pvp nedáme na manu, teď už máme všechny mágy v partě s Valíkama, takže DDčka mají samozřejmě pow . Co se týče Valoru, tak jsi asi slepej, klikl jsem na random minutu ve videu při pvp o AQ a hned první co vidím, tak je Valor. Nicméně pokud nahodíš hero UD, tak se ti logicky Valor zruší. Sehranost nebyla, to máš pravdu, ale po včerejším pvp o Antíka můžu na plnou hubu říct, že v lepší české CPčce jsem nehrál, včera mít to kurv.. natočený, to by bylo video.