Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
  1. #1

    TOXIC CP/UNKNOWN FIRST 20Days

    Začali jsme na elmoru, hezky , vsichni pekne spolu.
    Semtam jsme se pohadali , ale dali dohromady. A ted pekne popořade , kdo to stoji v prvni řade ? Ze by kapos? Ten nas leader? Ale ***** to je healer! Bouca pekne prikivuje a na tsku oddychuje() Vidi huga jak tam leti, dostal šípem a jde k zemi! Treemen stoji v popodáli, tonda uz ty dancy válí! Moralesek ten zas kričí, mana bude brzy v píči!! More kurva, bud uz v klidu , stejne vsichni žerem hlínu. Deme město tam klid je, a mass recharge se nabije! Zapomněl jsem na někoho? Kdo nám zbývá? Trixisovi hero chýbá. Ale prý to nevadí, kompenzace to poladí. A co wraltík kde ten je ? Nové partě šéfuje! Hoši, hoši ještě pejpr , extenza tak to je hejtr! Tak panove a je tu konec uz jen puke a lakomec. Vsichni dobře vědí , že saifa vždy ruka svědí. Logi, logi a uz dost , je uz toho vazne moc. Tak ja koncim , jdu si po svym , ale hosi nikdy nespim!!!! By logitech (TOXIC CP)

    <span style="font-family: Helvetica"><br>




    GF ownage
    Last edited by hugotoxxx; 17-12-2017 at 07:30. Reason: Video

  2. #2
    Říkám už po několikáté! Šel jsem šéfovat do DAB CP na Valakase, protože nevěděli, jak se sjíždí a neměli Bishopa. *****i. Změňte tu větu.

    Nejlepší CP, co jsem měl. V květnu dáme sraz TOXIC!

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Nuda, chybí skill. Na GravityShow (nudné BD) se koukalo líp.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    nepoužívat na il v mage partě malarii, blesshield, advblock je ostudné

  5. #5
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    nepoužívat na il v mage partě malarii, blesshield, advblock je ostudné
    Malarie nefunguje, protože když dáš cleanse, který na každou postavu z CP otočím 10x, tak se malarie zruší (protože to je debuff). Blessshield normálně používáme, advblock už nikoliv, protože je to prý nějaké buglé a nepřidává to nějak o moc větší shield deff.

  6. #6
    Quote Originally Posted by neoras View Post
    Nuda, chybí skill. Na GravityShow (nudné BD) se koukalo líp.
    Máš pravdu, až na jeden záběr jsou tam všechny videa napráskané hned ze začátku serveru. Chvilku to trvalo, než jsme se sehráli, protože jsme všichni takhle pospolu nikdy nehráli, nicméně škoda, že včera (akce Antík), když naše CP byla skoro komplet, nikdo od nás nenatáčel záznam z TSka nebo celou akci. To už bylo na úrovni řeckých noliferů. GF, bude taky nějaké video, nebo dáváte jen ty, kde vyhrajete?

  7. #7
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Na video z vašeho pohledu se těším. Hlavně na náběh kdy dáte 3x foi a z toho žádný výsledek.

  8. #8
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Máš pravdu, až na jeden záběr jsou tam všechny videa napráskané hned ze začátku serveru. Chvilku to trvalo, než jsme se sehráli, protože jsme všichni takhle pospolu nikdy nehráli, nicméně škoda, že včera (akce Antík), když naše CP byla skoro komplet, nikdo od nás nenatáčel záznam z TSka nebo celou akci. To už bylo na úrovni řeckých noliferů. GF, bude taky nějaké video, nebo dáváte jen ty, kde vyhrajete?
    Já dělám videa z akcí na kterých jsem byl a těch za poslední dobu moc nebylo. Ze včerejšího antíka mám pouze první náběh a potom jsem musel jít off. Jinak u mě jste si mohli všimnout, že mám ve videích i prohrané akce z naší strany, pokud jsem na ní byl :-)

  9. #9
    To máš pravdu, jelikož jsem na těch akcích byl, tak vím, jak dopadli, přesto že byli třeba ustřižené. Tak to je škoda, protože vím, že jsi jediný, kdo to natáčí. To jsi mě trošku zklamal, zrovna jsem se snažil burnit tvojí postavu, abych byl v záběru a ono nic.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Malarie nefunguje, protože když dáš cleanse, který na každou postavu z CP otočím 10x, tak se malarie zruší (protože to je debuff). Blessshield normálně používáme, advblock už nikoliv, protože je to prý nějaké buglé a nepřidává to nějak o moc větší shield deff.
    stačí necleansovat každou *****inu, 16% cast speed > než většina debuffů na il
    adv block je ještě důležitější než bshield, ale w/e

    jinak upřímně to video je jedno z nejslabších co tu je - sehranost žádná, polovina pvp s magnusem, většina pvp bez valoru (i když máte v klanu spoustu hero) atd...

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top