Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 25

Hybrid View

  1. #1
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Fabio je *****ko vzdy byl. Jednou jsem s nim hral v CP, vedl to "hadr". Rikam vam ze ten clovek je slaby i na minecraft
    Jedine co uměl brečet co nemá a co by chtěl jinak jeho farma + skill = -1
    synak hral si so mnou na jednom loljava servery kde sa denne klikalo 12 db a kde som mal eazy hero tak netusim o com to zase meles. Zrejme si si zase snupol Ariel namiesto koxu... Co sa mojho skillu tyka povodil by som si tvojho lolnegra aj v karmiane. Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...

  2. #2
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...
    Tak to zase nevíš vůbec ty. Zrovna Hugo byl ten, kdo běžel z 40ti lidí jako první člověk proti enemy a byl můj první target za Bishopa, abych ho udržel na živu. Místo F1 ťukal F5,F6,F7 na mass banes a tu další sra***.
    Ještě říká na TS "Já si tu běhám furt dokola, oni mě neumí targetnout a zabít, tak točím jen debuffy." Já to potom taky zkusil mezi vámi probíhat a dělat kolečka a bylo to docela účinný.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top