Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
  1. #11
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    To se ozval ten pravý, který změnil acc na CL, aby se ostatní členové tvé CP nedostali do CWH a sebral jim veškerý materiál a keye.
    neviem odkiaľ máš tieto sračky ale fakt neviem načo by mi bol nejaký materiál a keye nikomu som ja nič nebral skor naopak všetko sa pobralo mne
    btw CL postava je moja a nic na nej uz nebolo takze nevidim dovod aby mali moje acc ked už aj tak sa všetko pobralo a v CWH nebolo nič ani len recept na DC light gate a este nato nejaky material a nehovoriac o mojom EQ takže nevim kto si čo si ale asi maš špatne informacie takže rači zas zales tam odkial si vyšiel .

  2. #12
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    nyc novího, uš se to tu párkat řešylo, ae kdiš neste ochotni respektovat pravydla, tak ste v tom vinni všecki.
    [/LIST]
    Ty jsi postižený?

  3. #13
    Quote Originally Posted by Alanies View Post
    Ty jsi postižený?
    Není, jen ze sebe dělá trondu, aby na sebe upozornil. Pročítal jsem si minulé fórum pár let zpátky a tam spal gramaticky úplně jako normální člověk.

  4. #14
    Dělá no, občas mě až udivuje co dokáže vymyslet ale narazil sem i na jeho YT kanál, kde má taky gramatiku naprosto v pořádku ;)

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Horacio a fangorn jsou docela sofistikovaní trolové. Mě docela baví. Pokud jste to doteď nepoznali tak jste hlupáci.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Dělá no, občas mě až udivuje co dokáže vymyslet ale narazil sem i na jeho YT kanál, kde má taky gramatiku naprosto v pořádku ;)
    Psal uplne normalne obcas mu to jen ulitlo a nekdo ho na to upozornil. Ze kdyz rozumuje tak by mel psat aspon trosku jak clovek. Od te doby pise takto.
    Last edited by filimon; 16-12-2017 at 00:02.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    ale mě bavý si s vámy psát takto i vo hře. Neříkejte, že za těch 1 rok bo kolik co se známe, že teď vás v dole rozhodí ňáká gramputyka a nechápem, jak může někdo tvrdyt, že sousedím s Fanim. toš někdo těšce nese humor a zadupavá tu mravi a náchává si ho pro sebe jak do fogu, tak tezzu vo it (no gl). ale k témetu, to že FYDU někdo špiní a vynní, tak mu co pokradl závidí, ale vynu nesou všecki tři (králové). jeden z nich toužyl zatoužit si zarupat. Jeden z nich zatoužyl taki vidělat ňákou tu adenku navíc a
    jeden z nich uš chtěl změnit kamoški no. A kdiš to GM netrestají, tak je to naprosto v pořádku a jede se dál.

  8. #18
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Sroubek by to riesil len ak s tebou chodi na pivo, inych ma na salame a mele si stale svoje nepodlozene... Fydu som mal par krat moznost zazit a je to pacient, to ze zacal vykradat acc je jeho nova vec medzi dalsimi ******mi co robi. Btw nikdy nezabudnem, ako som sa cez neho dostal do enemy klanu ked som si cez voicechanger zmenil hlas na jemu podobny pubertacky, pozdravujem Fogniesa

  9. #19
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Sroubek by to riesil len ak s tebou chodi na pivo, inych ma na salame a mele si stale svoje nepodlozene... Fydu som mal par krat moznost zazit a je to pacient, to ze zacal vykradat acc je jeho nova vec medzi dalsimi ******mi co robi. Btw nikdy nezabudnem, ako som sa cez neho dostal do enemy klanu ked som si cez voicechanger zmenil hlas na jemu podobny pubertacky, pozdravujem Fogniesa
    Kane nic proti, ale největší pacient jsi tady ty

  10. #20
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Alanies View Post
    Kane nic proti, ale největší pacient jsi tady ty
    ok fanboi

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top