Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6

    Stránky na skilly interlude

    Zdravím, ráda bych Vás poprosila o stránky, které používáte na zobrazení všech skillů u postav na interlude. Všechno co jsem našla bylo jen databáze jiných chronicle kamael atd.
    Ráda bych si udělala přestup a rozhoduji se mezi sorcesianem a speelhowlerem, jenže na C4 byl sorcesian ochuzen o útočný skill co si pamatuju a když se podívám do databáze Kamael, tak sorcesian je zas úplně ochuzený o pár skillů, tak bych ráda věděla jak je to u interlude.
    Ale hádám, že je asi zas ochuzený, protože jsem za celou dobu tu na serveru viděla jen jednoho sorcesiana, nebo jaký to má důvod, že lidi hrají spellhowlera tu na serveru?
    Děkuji všem za odpovědi a prosím, žádný nesmyslný spam... děkuji

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Protože na ILku je socka k ničemu. Není důvod to hrát pokud nechceš být hero

  3. #3
    Oproti SH to má malou dmg, oproti SPS to málo crituje, nemá to mana management(btm lvl 1 nepočítám) ani vamp. Jediný + je, že vortex pos*re fightery a nikdo si proti tomu nebuffuje rezisty.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    kde tam jsou bubliny?

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    Oproti SH to má malou dmg, oproti SPS to málo crituje, nemá to mana management(btm lvl 1 nepočítám) ani vamp. Jediný + je, že vortex pos*re fightery a nikdo si proti tomu nebuffuje rezisty.
    Co jsem se ale dívala tak na kamaelu se prominence může enchantit 4-mi různými způsoby ( o coast snižení many a zvyšeni síly skillu) http://skilltree.darkdragon.cz/encha...d=1230&lang=cz
    ale hurricane jen třemi různými způsoby http://skilltree.darkdragon.cz/enchant.php?skill_id=1239&lang=cz
    Podle Kamaelu sice je ochuzený o nějaký skilly ale pokud si vyencheanti skill prominence o ten coast, tak je jasný, že se z toho stává opravdu mnohem silnější skill než hurricane.

    Takže otázka jak je to tady na interlude se skilly? Je hurricane a prominence co se tyče encheantováni na tom stejně a nebo už je v interlude to, že je tam možnost vylepšit prominenci o něco mnohem víc než hurricane. Děkuji za odpověď.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    proc k sakru nekdo enchantoval na cost?

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    proc k sakru nekdo enchantoval na cost?
    Podle těch tabulek nesníží jen spotřebu many ale zvýší i power. Já nevím co je na tom pravdy, není tu žádná možnost jak si odzkoušet postavy tu na interlude, proto se ptám druhých hráčů, jak to tedy je

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Petrapetra View Post
    Podle těch tabulek nesníží jen spotřebu many ale zvýší i power. Já nevím co je na tom pravdy, není tu žádná možnost jak si odzkoušet postavy tu na interlude, proto se ptám druhých hráčů, jak to tedy je
    ale vidis o kolik se ti to zvedne? proste socka je o nicem a jestli to dobre chapu chces to na subku, to uz vubec nechapu proc chces socku

  10. #10
    Zkoušel jsem jít za socku s valíkem a za SH s valíkem. SHčko mi kritovalo mnohem častěji a za mnohem větší dmg. SPSko jsem nezkoušel, ale prej to není značný rozdíl oproti SHčku, co se častějšího kritování týče.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top