Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Já vim, opět otravuju s VOTE, ale..

    Zdarec, hlasuju z domova ze stolního PC (připojení kabel) a z noťasu přítelkyně (připojení přes mobil).
    (Do toho se zadaří občas v práci na dalším noťasu, přes místní wifi nebo mobil.)

    Od pátku se mi všechno nějak vykurvilo. Neustále mě to píše že : "z mojí IP adresy nebo PC již byl již proveden Vote."
    U noťase v práci to chápu, asi mám kolegu pařana, ale píše mě to už i domácí stolní PC.

    Situace nastala, myslím v pátek: Zavotoval jsem doma nejdřív z noťasu přítelkyně, ale zapomněl jsem že je připojená na wifi stolního PC.
    Z něj pak nešlo pochopitelně hlasovat, (stejná IP adresa modemu) ale za 12 hodin a 24 a 36 hodin se nic němění.
    Stolní PC je kouslý a neustále mi hází hlášku z vaší IP adresy nebo PC již byl již proveden Vote.

    Takže mi z toho vychází, že jsem asi zabanovanej a nevim jak dlouho čekat, já to vždycky poštěrchám po 12 hodinách a nic..

    Má někdo podobnou zkušenost? Jak dlouho bych to měl nechat odpočinout? Popř. co dělat?

    Díky za radu , Jure, Giran random.

    Jo fotoATTACH=CONFIG]339[/ATTACH] , EDIT : .. se mi nějak nedaří připojit zatim ...

  2. #2
    Jo, tak to jsme už minimálně 3, co se nám děje to samé.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.

  4. #4
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.
    Super, večer dorazim domů kolem desátý a všechno pošlu. Zatím díky.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.
    účet : Swier IP:
    213.192.34.218

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Swier View Post
    účet : Swier IP:
    213.192.34.218
    Nepopsal jsi mi problém. Zkoušel jsi to vote teď, co to napsalo atp.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    vote jede jak ma, jen blb sy mislí, že kdiš otevře okno vo hre (postavi) a naklyká si hned 2 okna v prohlyžeči, že mu někte najednou nenajede hopzon či topzón, to sem skušel richlo a zablblo hlášku taki že vote uš proveden. skušel sem raz este jednou pomalu a uš šlo normálně. na hopzonu uš vir nený, jen ta capcha trošku pomala ale 2min to dojede akorat a to este styhnu topzon přez fb zavotovat.

  8. #8
    Tak už to jde, nechal jsem to 25 hodin odpočinout a VOTEuju normálně.
    Asi ban na IP nebo počítač..

    To Horacio : Díky za názor, posíláme klíčenku..

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nepopsal jsi mi problém. Zkoušel jsi to vote teď, co to napsalo atp.
    Včera toto :
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám topzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

    No a dnes dopoledne zavotovano ze sdílene ip v pohodě tak nevím kde se stala chyba ale snad už to bude šlapat ;)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top