Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Nach HERO / Velký omyl a přesto gratulace

    Nachu ty jsi náhoďák po 2 měsících si to dokázal nalejt

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Ano velká gratulace. Prohráli jsme co?

  3. #3
    Za mě gratulace, je mi to celkem jedno, kdo to má. Jen škoda, že teď bude spamovat tu jeho větu pořád dokola, do hero chatu.

    Jen mi odpovězte na jednu otázku. Jak může být hero někdo, koho jsem na oly neviděl od první periody? Tu olympiádu opravdu Korejci nastavili špatně. To ILko je fakt shit.
    Last edited by WRAlth; 11-12-2017 at 09:13.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Za mě gratulace, je mi to celkem jedno, kdo to má. Jen škoda, že teď bude spamovat tu jeho větu pořád dokola, do hero chatu.

    Jen mi odpovězte na jednu otázku. Jak může být hero někdo, koho jsem na oly neviděl od první periody? Tu olympiádu opravdu Korejci nastavili špatně. To ILko je fakt shit.
    proc by nemohl byt hero, ma dostatek vyher a bodu aby jim byl? tak v cem je problem? pokud si to souper neumi pohlidat tak je to jeho problem

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    proc by nemohl byt hero, ma dostatek vyher a bodu aby jim byl? tak v cem je problem? pokud si to souper neumi pohlidat tak je to jeho problem
    Jen unk muze rozhodnout kdo ma hero opravnene.

  6. #6
    Mě se jenom líbí jaký je cry když nikdo neloguje olly. Když jí logneš, odlogne celé unknown co si přelejvá body a najednou logujou jen PPčka :-). Jinak nevím proč by to měl být omyl, nejvíc bodů = hero. Co k tomu víc říct, akorát se tu zvyšuje Nachrade fame .

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Jen unk muze rozhodnout kdo ma hero opravnene.
    Ne to můžu jen já! a nach nikdy za nic hrát neuměl.Pokud by bylo na mě nastavil bych class oly na 4 dny za oly periodu a těm co chodí open, bych za odehrání zápasu dal aspon na 4 bogy! Aspoň by se rozjela open a neměl každý milion výmluv jeee tam je PP, jeee tam je EE, jeee tam jsou summoneři ..... jeee tam je paladin ... oh w8 ten se taky leje na oly.Smutný příběh, jsem zvědav kdy si někdo udělá class PP )))

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Ne to můžu jen já! a nach nikdy za nic hrát neuměl.Pokud by bylo na mě nastavil bych class oly na 4 dny za oly periodu a těm co chodí open, bych za odehrání zápasu dal aspon na 4 bogy! Aspoň by se rozjela open a neměl každý milion výmluv jeee tam je PP, jeee tam je EE, jeee tam jsou summoneři ..... jeee tam je paladin ... oh w8 ten se taky leje na oly.Smutný příběh, jsem zvědav kdy si někdo udělá class PP )))
    Cry na oly byl je a bude. A to na vsech chroniklech a serverch. Jedine co se nezmeni ze proste ten kdo pro to neco udela na nejakou dobu sviti.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top