Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    ze zadu je větší landrate vždy, ne jen při nahozeným focus chance
    lethal má 2 efekty, kde full (1hp) lethal u dýkaře dává jen lethal blow

    to, že někdo nesundá afk destra je celkem normální (je to chyba klienta, že dokud se nepohne, nevíš kde má přesně záda - ty sice vidíš, že útočíš zezadu, ale není tomu tak) - nejlepší na to je použití blinding blow/bluff, kde budeš mít jistotu, že se ti otočí zády

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Dobře, nic nového.

    Mě by spíš zajímalo, jestli to někdo řeší. Ale je fakt, že za chvíli tu už nikdo hrát nebude, takže se to zřejmě nechá "vyšumět".

  3. #13
    Landrate blowu vzdy zalezal od pozicie. Co som nasiel, tak samotny zakladny landrate blow skillov bol zvyseny az na GF:
    The success rate for the following skills has been increased:
    • Backstab, Deadly Blow, Blinding Blow, Critical Blow, and Lethal Blow.

    http://legacy.lineage2.com/news/graciafinal_05.html

    Dalej tu niekto spominal nizke critovanie blowov ako takych, tu by som chcel podotknut, ze nie kazdy blow skill ma sancu na to ze kritne. Pokial som nieco neprehliadol tak sancu na krit skillu ma len Lethal Blow a Backstab.


    Quote Originally Posted by neoras View Post
    Dobře, nic nového.

    Mě by spíš zajímalo, jestli to někdo řeší. Ale je fakt, že za chvíli tu už nikdo hrát nebude, takže se to zřejmě nechá "vyšumět".
    Nenahnevaj sa, ale zatial som tu nevidel nic preukazatelne zle nastavene.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Nenahnevaj sa, ale zatial som tu nevidel nic preukazatelne zle nastavene.
    Dnes jsem tomu dal šanci a když nepočítám jeden fight s EE, který mi ani nedá šanci něco udělat, tak viz obr. Nezlob se na mě ty, ale kdyby to nebylo zle nastavené, tak by to vypadalo jinak. Toto jsem ještě na žádném serveru nezažil.


  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by neoras View Post
    Dnes jsem tomu dal šanci a když nepočítám jeden fight s EE, který mi ani nedá šanci něco udělat, tak viz obr. Nezlob se na mě ty, ale kdyby to nebylo zle nastavené, tak by to vypadalo jinak. Toto jsem ještě na žádném serveru nezažil.

    Špatně zahráno. Pokud neprošel Bluff, tak je logicky, že neprojde Backstab. Měl následovat lethal. Ale taky jsem to takhle už několikrát zbrkle a blbě zahrál, ale v podstatě to ten problém neřeší, jen na to chci poukázat. Já tu dýku hraju taky a v podstatě se za to nedá hrát.. Na oly to skoro nic nezabije, protože to nelanduje a nedokážu si představit jít s tím na PVP...

    Když s tím lítali na starém DE Jatro s Hawkem z LOW, byla to jiná písnička ( k dohledání jsou videa na YT) Tato verze klienta by však ale měla být ta jediná a správná, tak to asi tak má být... Bohužel také jsme od dýky čekal víc.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Samozřejmě že je blbost dávat backstab když ho neotočíš, jenže ten bluff je dost často záležitost jedné sekundy, kdy máš čas tak akorát na to risknout právě backstab.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Na ILku už tuším bluff nemusí otočit hrace

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    na il ještě otočí vždy, ale ono na oly, kde máš attackspeed ~700, tak prostě než vycastíš backstab, tak se protivník dokáže bez problému otočit...

  9. #19
    Udělejte update na HF a je to celkově by nebylo od věci začít odlazovat HF, peníze na to musíte z tohoto projektu mít a určitě by vám to přineslo ovoce kdybyste si dali záležet..
    Na HF můžeš mít donate list dlouhý jak týden před výplatou a hlavně některé itemy jako vitality flašky jsou obzvlášť na low rate serverech kupované ještě hodně dlouho po startu serveru
    Nehledě na tom balancu charů a 1000x zábavnější oly
    Last edited by kubajz; 21-12-2017 at 12:06.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    S tím balancrm charu bych byl opatrnejsi

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top