Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13

    Dagger classes land rate

    Na popud dalších hráčů zakládám toto téma, kde bych chtěl ze strany vedení prověřit land rate blowů, který se mi zdá dost mizerný (viz příloha). Někdo bude možná tvrdit, že brečím na špatným hrobě, ale stejně tak mi nepřijde normální, abych vyplácal celou manu na AFK(!) destra a potom trapně zmizel s tím, že jsem ho nechal žít (opět stejná zkušenost i dalších hráčů).


  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Ahoj, máš ten skill nějak naplusovaný?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Vše +9 power (vyjma lethalu samozřejmě).

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    41
    Iamcrazy tudiz ja :-D
    Me prsote lethal nedas, ano i toto je dementne nastaveny,ale nikdo to neresi.

  5. #5
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by neoras View Post
    Na popud dalších hráčů zakládám toto téma, kde bych chtěl ze strany vedení prověřit land rate blowů, který se mi zdá dost mizerný (viz příloha). Někdo bude možná tvrdit, že brečím na špatným hrobě, ale stejně tak mi nepřijde normální, abych vyplácal celou manu na AFK(!) destra a potom trapně zmizel s tím, že jsem ho nechal žít (opět stejná zkušenost i dalších hráčů).

    Ten land rate je fakt hroznej...

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13

  7. #7
    Mne tie failed skilly pridu ako "frontstaby". Spravil som rychly test, postavil proti sebe 2 chary, level 80 blowy +10. Ked som skusal blowy spredu tak to vyzeralo takto:
    Frontstab.png

    Ked som skusal blowy zozadu, tak to vyzeralo nejak takto:
    backstab.png

    Pokial bol blow zozadu, tak ten failed skill bol len fakt raz za cas, oproti tomu ked som sa pokusal o blow spredu - co podla mna nie je zle.

  8. #8
    No vzhledem k tomu, že si na to tady doteď nikdo neštěžoval, tak jsem to nějak neřešil, ale s tím sundáním afk destra na celou manu se mohu ztotožnit(u afk charu se dá čekat, že na něj člověk půjde zezadu).
    Mě nepříjde ani že by to tak nelandovalo (když je smůla, tak je smůla). To je inu už server od serveru, všude to landuje jinak a podle toho se tam ta dyka buď hraje nebo ne. Spíš narozdíl od Lethalů, které se mi zdá že vycházejí relativně slušně, mi příjde, že ty skilly necritujou. Za dobu co hraju, tak mám dojem mi to critlo snad jen jednou.
    Takže by mě spíš zajímalo, jestli je tady crit rate skillu ovlivněn dexem, jak by to pokud vím na IL u dýky mělo být a nebo je to str jako u jiných charu.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Mne tie failed skilly pridu ako "frontstaby". Spravil som rychly test, postavil proti sebe 2 chary, level 80 blowy +10. Ked som skusal blowy spredu tak to vyzeralo takto:
    Frontstab.png

    Ked som skusal blowy zozadu, tak to vyzeralo nejak takto:
    backstab.png

    Pokial bol blow zozadu, tak ten failed skill bol len fakt raz za cas, oproti tomu ked som sa pokusal o blow spredu - co podla mna nie je zle.
    Pokud nemám nahozený focus chance, tak by mělo být úplně jedno, jestli útočím zepředu, ze strany nebo zezadu, co do land rate (samozřejmě nepočítám backstab).



    V levé části test na npc zezadu, v pravé zepředu.

    Lethaly tu vychází pěkně, přesto full lethal jsem zaregistroval zatím jen asi 4x. Critical blowu je tu celkem rarita (na to, že by to tu mělo být ovlivněné DEX, kterou mám +), souhlasím s předchozím příspěvkem.

    Edit: s nahozeným focus chance a útokem zezadu (=+60% šance) mi z testu vychází cca 65% úspěšnost blowu, což je prostě málo.
    Last edited by neoras; 11-12-2017 at 21:07.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    12
    Taky mi tady ten success rate na blowy prijde dost hrozny. Uz jsem i premyslel, ze tu subku na kudlu zrusim, protoze je to fakt k nicemu. Ty screeny co sem postujete, to je jeste dobre. Me casto nevyjde treba i 10 blowu v rade. Coz uz je pak dost frustrujici.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top