Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    RIFT - EWC spoil?

    Ahoj,

    dnes jsem zkoušela jít do riftu spoilovat nějaká EWC. Šla jsem na obtížnot officier, vydržela až do konce k bossovi ale za celou dobu mi nepadlo ze spoilu žádné EWC. Podle spoilcalculatoru by to mělo padat z Invader Soldier/Elite ale nepadlo mi žádné.

    Je to chyba, nebo jsem jen zvolila špatnou obtížnost?

    Děkuji

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Jaký je Tvůj LVL?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    Level 52 za party leadera, výsledný boss byl lvl 48. Spíš mi jde o to, že tam nebyly ty monstra ze kterých to má padat(respektive byly, ale spoilila jsem z nich jen třeba keye. Má level postavy vliv na moby kteří se tam objeví? Nebo jsem byla ve špatném riftu? Místo Officier jít třeba na recruit obtížnost? Těch dimensional keyů nemám mnoho tak se právě ptám, než abych to byla zkoušet.
    Last edited by Programos; 06-12-2017 at 15:19.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    LVL jsou ok. Spíš jsi jen nenarazila na toho správného moba. Název moba je ok, ale on je tam v několika verzích a né z každé verze toho moba se dá vytáhnout EWC.Z některých jde jen klíč a key. Rift je obecně o nějaké náhodě, do jakých místností Tě to portne, nedá se to ovlivnit, zda se dostaneš do té místnosti, kde jsou požadované mobky. Na EWC můžeš jít i jinam..kolem Adenu(tam to jde v poho a nepotřebuješ k tomu partu), nebo třeba na Devil's Isle(port je myslím z Giranu), tam je taky nějaký mob s 10% šanci na EWC(to už je pro partu třeba 3 lidí) Více o riftu se dočteš třeba zde.
    http://abaddons.klanweb.cz/rubriky/l...dimension-rift
    Dyžtak Dim fragmenty se dají koupit v Giranu na námku, občas je tam někdo má.. nebo pm ve hře na Ani .. já vždy nějaké mám
    Last edited by Ravenn; 06-12-2017 at 17:13.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    Díky za info. Okolo adenu jsem zkoušela, ale v porovnání s Pavel Ruins to tam skoro nepadalo.
    Zatím jsem vyspoilovala cca 600 EWC v Pavel Ruins, kde běhám s Vlkem a vychází to na průměrně 10 EWC za hodinu.

    Aden už mi radilo více lidí, ale nevím jaké moby myslíte. Jsou tam nějací Silenos ale je jich tam strašně málo a nevyplatí se to - myslíme ty stejné moby?.

    Co se týče Devils Isle, tak jsem taky zkoušela, mobů s EWC tam je vícero(Greater Musveren (49) a pak ještě nějací Fiend Archeři), ale furt to tam nepadalo tak moc jako v Pavel Ruins.

    Takže s riftem jsem se trefila, jen špatná místnost. To je vlastně odpověď na moji otázku. Nicméně, když už jsme v tom, co třeba takové truhly? Nevyplatí se víc/pokud máš klíčky/ než spoilování?

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Tý jo furt chodit na EWC..(je fakt, že já furt chodím na EWA ) to by mi asi hráblo. No pokud Ti to vyhovuje v Pavel tak choď tam.. ještě to padá v Catacomb of Branded z LVL 47 a 49, něco málo přes 9% a 10% šance. Truhly používají lidi co nemají spoil. Je to také celkem účinné, ale nejdřív musíš někde ty klíče vykoupit, pokud jich nemáš nějaké velké množství, pak to chce mít systém, který Ti ukáže, zda se ta truhla dá otevřít, abys zbytečně neplýtvala klíče. Když jsi spoil, tak spoily, pokud jsi někde kde jsou truhly, tak občas nějakou otevři.
    U Adenu chodím na Hatar Hanishee LVL 49, šance něco přes 3%, ale na té louce jsou mobky, co dávají varnish a je to hned vedle města, takže se nemusím nikam plahočit

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    Mam partaka co si ty klicky kouzli takze jich mame dost. Ja uz to hraju jen z nostalgie, taková vrána. Mám ráda když to svítí A aby mi svítilo A tak na to už zase nemám tolik času Na ty Branded se teda podívám, 10% šance zní dobře.

    Díky za rady.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    no, my v riftu dali behem 1h asi 50 ewc sance kolem 23% z mobky (kdyz trefis spravnou roomu)

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    Nepamatujes si jakz to byl level? Jinak to je presne to co hledam, skoda ze te to portuje co 10 minut do mistnosti jine...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top