Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Timi jsem nervák?

  2. #42
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Upřímně nevím jak Uni, ale naše CP se taky celkem držela být stranou v tichosti, ale postupem času, co furt posloucháš ty blbosti, co vyblejí po každém vyhraném pvp, když my jsme buď v práci a nebo se nesejdeme, tak začneš uvažovat, že jim taky dáš tu smetanu, kterou nám sami předhazovali. A slyšel jsem, že je Nach celkem nervák, tak proč mu trošku nenapomoct, když je takový hrdina.
    Jak říkám, čím dýl tomu člověk odolá a nemá potřebu kolem sebe mlátit rukama, jak je dobrej, tím víc enemáky nasere, protože oni ví, že je dobrej.
    Taky jsem si to zažil na jiných serverech, v jiných hrách

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Timi jsem nervák?
    Maximálně jednou za deset let...
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Upřímně nevím jak Uni, ale naše CP se taky celkem držela být stranou v tichosti, ale postupem času, co furt posloucháš ty blbosti, co vyblejí po každém vyhraném pvp, když my jsme buď v práci a nebo se nesejdeme, tak začneš uvažovat, že jim taky dáš tu smetanu, kterou nám sami předhazovali. A slyšel jsem, že je Nach celkem nervák, tak proč mu trošku nenapomoct, když je takový hrdina.
    Zrovna u tebe bych se nedivil ze az se jeste parkrat nesejdete, neco proserete, zacnes tu zase litat s crestem Ownage....

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    hihi, proč bych potřeboval pochvalu nějakého randoma?
    Rovnaký dôvod prečo zakladáš nezmyselné topicy na fóre? Ja ti do hlavy nevidím

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Only View Post
    Rovnaký dôvod prečo zakladáš nezmyselné topicy na fóre? Ja ti do hlavy nevidím

    jen z důvodu provokace randomů z h0wnage. Žádnou chválu nechci

 

 
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top