Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65

    Pretáčač period - Hugobox


  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    To je tak smutne, az je to vtipne

  3. #3
    Borci, proč se na to nevyserete. To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

    PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

    +1 za ten první song, mám ho rád.

    WRAlth GL HF

  4. #4
    BTW prý ta perioda je nějaká buglá, že po naportění ti to nechá ten newbie buff a nedá se tam buffovat, jestli je to pravda, mohlo by na to GM mrknout?

  5. #5
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Borci, proč se na to nevyserete. To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

    PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

    +1 za ten první song, mám ho rád.

    WRAlth GL HF
    tu ide o pointu ktoru si zrejme nepochopil ty...

  6. #6
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    kane ty by jsi měl navštívit psychiatra ... Ty jsi takový kus retarda, až to není možné...

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Borci, proč se na to nevyserete. To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

    PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

    +1 za ten první song, mám ho rád.

    WRAlth GL HF
    Jednou s príčin bolo určite aj to že ľudia ako IamCrazy boli zaneprázdnený farmením vo FoGu

  8. #8
    To máš Logy pravdu, ač jsme byli velký klan, který držel spolu, tak je nutno si přiznat, že po quitnutí Uniho a jeho CP, tak už nejsme tak jednotní jako předtím. Škoda, ani jsem nevěřil, že to bude mít tak velký dopad, ale nahradit už je nedokážeme. Ownage asi už vyhráli server, či? Jinak Hugo za posledních xxx dní, co se událo, tak všechno co dělal pro klan, tak skoro dělal sám na vlastní pěst, za to má můj respekt a je to velký hráč.

    GL HF

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Alanies View Post
    kane ty by jsi měl navštívit psychiatra ... Ty jsi takový kus retarda, až to není možné...
    to si z coho vydedukoval zobracik? Dost zaujimave tvrdenie od niekoho, kto sem logne len aby druhemu vynadal a nic plodne z neho nikdy nevypadlo. Tipujem ta na dalsie 50kg online hero....

  10. #10
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    to jako chceš tvrdit, že tvá hromada sraček co tu napíšeš je plodná? dej si facku

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top