Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    2

    Moor & Boo LF pamětníky..

    Zdar, zkoušíme s kámošem jestli se tu nenajde někdo ze starých známých do party.
    Nemáme žádné ambice, to už máme za sebou.
    Smyslem našeho hraní je zábava, pvp, spolu, proti všem a škodit všem.
    S hrdostí zabíjet slabší, s úsměvem a bez pláče chcípat, když nás nějaký boreček vyndá všechny naráz.. Takže klan bez CH, hradu, max lvl 3, ať máme crest. My se o to fakt starat nebudem, třeba to někdo hecne, ale pochybuju..
    Prioritou jsou rodiny a volný čas. Vzhledem k tomu se úspěšně míjíme ingame a tak jsme si řekli, že třeba najdeme ještě nějakého blázna co to zase zapnul, dokonce někoho, kdo s námi hrál..

    Něco o nás..
    Poprvé jsem to zapnul asi na DKtechu c2. Klasika, poznávačka, několik nicků. Už ani nevím, kde a kdy jsem potkal Acriu (Boo, Phearre, Spiro) - pamětník levelu a od té doby to táhnem víceméně spolu. Už hodně let (asi 15) s přestávkama, na různých serverech, samozřejmě se známe osobně. Založili jsme SoulFly, následně ally Imperium (původně kvůli crestu, nikdo k nám nechtěl, my taky nikoho nechtěli). Jó, to byly časy - proti všem, spousta lidí leavovala, protože to bylo docela HC, ale ti co vydrželi, nevyměkli. Tak jako všechno, s rostoucí "slávou" už to nebyla taková zábava, tak jsem předal cl machaldovi, tan pak zas někomu (možná kefaya, nick NoFear tuším, dobrý kluk) no a pak už ani nevím. Předtím a potom to byly klany třeba jako Titans na offiku s corruptem nebo Level s blackem, smazou a spol. Samozřejmě několik dalších.

    Nebráníme se ani novým tvářím, ale fakt nejsme zvědaví na ubrečené děti a řešit hovadiny typu "kdy mi to postavíš, už jsem toho tolik dal" nebo "zrušte war, nemůžu expit"..
    Vše máme společné, vše házíme do cwh (zatím jen petklan), vždy se domluvíme na prioritě. To po nikom nepožadujeme, ale sólisty nechceme. Nedávno jsem to tu zapl, takže jsme na začátku, snažíme se něčím postupně vybavit, žádná křeč.
    Takže pokud jsi věku fotříka nebo taky fotřík, dědek a máš stejné ambice - žádné, join us ..

    PM Moor, Phaerre, Spiro, Stavitel, Acria
    Last edited by moorstyle; 27-12-2017 at 00:43.

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Cau zdravi ta Ethnio/CappaDonna ;)

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Cau zdravi ta Ethnio/CappaDonna ;)
    Čau, tak přece někdo :-D..

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    2
    SoulFly - SoulFly ---není to ten klan, co pasivně chcípal na CS o Goddard ? Tehdy vás vedl Alexstrazsa tuším že ? no přeji hodně zdaru :-) Zdraví Agony ( madness, staré SoulOfDestiny, ally : Future )

  5. #5
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by DarkRayne View Post
    SoulFly - SoulFly ---není to ten klan, co pasivně chcípal na CS o Goddard ? Tehdy vás vedl Alexstrazsa tuším že ? no přeji hodně zdaru :-) Zdraví Agony ( madness, staré SoulOfDestiny, ally : Future )
    ty myslis asi iny server ako GP a nejaky fake soulfly

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top