Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Jo skutečně to není 100% jak by mělo, pravujeme na úpravě. Může to sem tam u někoho zlobit.

  2. #12
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ok, tak proběhlo několik úprav na serveru i na vote systému. Tak uvidíme, jak se vám to teď bude chovat.
    Za mě díky, zřejmě to pomohlo, dneska už mi šlo hlasovat normálně, ačkoliv jsem praktikoval stejný postup jak včera. Tak zřejmě vaše úprava pomohla.

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Trochu, ale je tam ještě jeden problém. Někdo musí lognout do výběru postav dát odlog a znovu lognout, ale to pořešíme.

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Je tam další verze, věřím že už final.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Taky mi to jen refreshovalo stránku, přesto že jsem byl s postavou ingame, a stihl jsem to určitě ve 120s po logu do hry hlasovat. Pomohlo vždy jediné, úplně vypnout hru a znova ji celou zapnout a nalogovat až ingame.
    Dneska zatím dobré, nebylo nutno dávat login komba. Oprava teda nejspíš úspěšná, díky.

  6. #16
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Taky mi to jen refreshovalo stránku, přesto že jsem byl s postavou ingame, a stihl jsem to určitě ve 120s po logu do hry hlasovat. Pomohlo vždy jediné, úplně vypnout hru a znova ji celou zapnout a nalogovat až ingame.
    Dneska zatím dobré, nebylo nutno dávat login komba. Oprava teda nejspíš úspěšná, díky.
    Paráda, mám zatím také jen pozitivní odezvu, takže se zdá že máme finále

  7. #17
    No, mě to teď nechce přesměrovat na noťasu (s jinou IP) na vote, píše to, že jsem hlasoval před 2 dny, ale když chci kliknout na "hlasovat" tak mi to napíše, že z mé IP a PC již bylo hlasováno, což nebylo.

  8. #18
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    No, mě to teď nechce přesměrovat na noťasu (s jinou IP) na vote, píše to, že jsem hlasoval před 2 dny, ale když chci kliknout na "hlasovat" tak mi to napíše, že z mé IP a PC již bylo hlasováno, což nebylo.
    On ti to nepíše jen tak, někdo jiný z tvé IP musel udělat vote, proto tě nepustí.

  9. #19
    No předtím mi to psalo, že hlasoval z jiného profilu, když to bylo ze stejné IP, to už nepíše? A je divné, že je to přes hotspot přes mobil....Teď to jelo 14 dnů v poho...

  10. #20
    Nechci zakládat další samostatný thread na vote
    Ráno jsem zavotoval na PC s mojim mainem "Savitar" -> ok
    Pak jsem lognul na notebooku a zkusim zavotovat tam a dostal jsem hlášku "Z vaší IP adresy nebo PC byl již proveden vote." tak si řídám ok, asi ještě od předchozího dne neuběhlo těch 12 HOD od vote.
    Ale teď to zkusím v práci, kde jsem nehlasoval od pátku a dostanu tu samou hlášku.
    Vše ze stejného ACC
    Né že by mě to nějak extra sr*lo a stalo se to prvně, jen jsem an to chtěl upozornit.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top