Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1

    Nepresmeruje ma to na vote stránky.




    Keď kliknem na hlasovať , nepresmeruje ma to nikam len refrešne Dark elmore asom späť na stránke .Nepodvádzal som s hlasovaním a mám na účte 50WC, ostatné som spláchol.Mohol by sa niekto na to pozrieť prosím ?Skúšal som sa prihlásiť do hry ale nepomohlo ani to .

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Je potřeba se lognout do hry, s tím že mezi loginem a tlačítkem vote nesmí uplynout víc jak 120s (když nestihneš zavotovat na obou, je potřeba se lognout znova).

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    No hlavně pokud klikneš na hlasovat a něco není OK, tak se ti nahoře ukáže oranžový řádek s vysvětlením problému.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    jj a relog ve hře to spraví... teda aspoň u mě :-)

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    take mi to delalo - az dnes kdyz jsem teda primo logl postavicku tak to slo, ale kdyz jsem byl jen v okne s vyberem postav tak nic...

  6. #6
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    take mi to delalo - az dnes kdyz jsem teda primo logl postavicku tak to slo, ale kdyz jsem byl jen v okne s vyberem postav tak nic...
    Je potřeba se znova přihlásit a projít login serverem, pokud ze hry dáš jen restart, tak to nepomůže.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    nedaval jsem ze hry restart, vubec jsem do hry nesel jen jsem chtel kvuli tomu votu takze kdyz mi to napsalo oranzove ze se musim prihlasit do hry, tak jsem pustil hru a podle navodu sel jen do vyberu postav. a furt to neslo (tak jsem to nakvasene vypnul ze rano moudrejsi vecera - a rano jsem sel do hry primo a uz to slo)

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Mám úplně ten samý problém a to jsem už vyzkoušel log ze všech účtů až do hry, na všechny postavy a nic kromě refreshe stránky a hlášky že nesmí uběhnout víc jak 120 sekund (což neuběhlo ani náhodou), mi to nenabídne. Nevím, kde je tu uvedeno to řešení, když je zde označen topic jako Solved ?

  9. #9
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Ok, tak proběhlo několik úprav na serveru i na vote systému. Tak uvidíme, jak se vám to teď bude chovat.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ahoj,hlásím že u mně stále dobrý.Na obou serverech jsem registrovaný přes Facebook.Po odvotování mám na svém ůčtu WC přičteny během dvou minut.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top