Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
  1. #21
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    Nechci zakládat další samostatný thread na vote
    Ráno jsem zavotoval na PC s mojim mainem "Savitar" -> ok
    Pak jsem lognul na notebooku a zkusim zavotovat tam a dostal jsem hlášku "Z vaší IP adresy nebo PC byl již proveden vote." tak si řídám ok, asi ještě od předchozího dne neuběhlo těch 12 HOD od vote.
    Ale teď to zkusím v práci, kde jsem nehlasoval od pátku a dostanu tu samou hlášku.
    Vše ze stejného ACC
    Né že by mě to nějak extra sr*lo a stalo se to prvně, jen jsem an to chtěl upozornit.
    To ze stejné IP tě to doma nenechá to je jasné, v práci máš předpokládám jinou. Pokud jsi z ntb nevotoval a relogneš na něj postavu kterou jsi měl předtím loglou z PC, tak doporučuji 10-15sec počkat než klikneš vote. Pokud tě to ani potom nepustí, tak bylo z daní IP či PC již votováno.

    Jedu to samé co ty z domova i z práce a naprosto bez problému.

  2. #22
    No mě až po chvilce došlo, že jsem dost nespecifikoval ten notebook a editnul jsem ten příspěvek asi až když jsi to měl rozepsané.
    Z notebooku se loguju pres jinou wifi nez je moje hlavní připojení k netu. A minulý týden byl tento způsob naprosto ok.
    V práci jsem to nyní znovu zkusil a ačkoliv na tlačítku mam napsáno "Naposledy hlasováno před 3 dny" tak po kliknutí mi to hodí znovu onu hlášku.
    Last edited by Gogliostron; 11-12-2017 at 12:57.

  3. #23
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No mě až po chvilce došlo, že jsem dost nespecifikoval ten notebook a editnul jsem ten příspěvek asi až když jsi to měl rozepsané.
    Z notebooku se loguju pres jinou wifi nez je moje hlavní připojení k netu. A minulý týden byl tento způsob naprosto ok.
    V práci jsem to nyní znovu zkusil a ačkoliv na tlačítku mam napsáno "Naposledy hlasováno před 3 dny" tak po kliknutí mi to hodí znovu onu hlášku.
    Potom je možné, že někdo jiný z té IP votuje také. Pošli mě jméno web účtu a svou IP sem nebo do PM na FB.

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top