Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Lagy

  1. #11
    Já jsem vypozoroval, že se mi občas zalaguje jen třeba jeden client. Klikám postava stojí, ale od buffera vidím, že postava pobíhá(rozdíl bývá tak 1sec reakce).
    Pak většinou pomůže, že okno shodím a znovu naloguju.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    No problém je po cestě k nám, tvůj ISP k nám leze přes nějaké shit body. S tím já pramálo nadělám možná to dobudoucna fixne proxy. Někomu pomáhá VPN.
    Shit body? Zajímavej termín. Je to v rámci Prahy takže se mi to zdá dost podezřelé. Hraju i fps stílečky a toho, že můj ISP leze přes "shit body" bych si pravděpodobně všiml už dříve ;) Vyzkouším ještě diagnostiku přes udp nebo tcp protože ICMP má na většině serverů nízkou prio a ten to může dropovat.. Jako je tam možnost, že přes ten předposlední bod lezu unikátně jen u casablancy no..ale je to divný prostě..
    Last edited by bigless; 11-12-2017 at 14:22.

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by bigless View Post
    Shit body? Zajímavej termín. Je to v rámci Prahy takže se mi to zdá dost podezřelé. Hraju i fps stílečky a toho, že můj ISP leze přes "shit body" bych si pravděpodobně všiml už dříve ;) Vyzkouším ještě diagnostiku přes udp nebo tcp protože ICMP má na většině serverů nízkou prio a ten to může dropovat.. Jako je tam možnost, že přes ten předposlední bod lezu unikátně jen u casablancy no..ale je to divný prostě..
    Tak zrovna Praha je výsměch celému internetu, to přes co to tam občas musí chodit je peklo. Se zeptej Neshe jak si užil v Pařížské

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Jasný. Všici tu mají 60% u receptů a enchantů, z mobů to padá taky plus mínus podle libky, akorát pražáci mají zase něco navíc. 90% na click

  5. #15
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by bigless View Post
    Jasný. Všici tu mají 60% u receptů a enchantů, z mobů to padá taky plus mínus podle libky, akorát pražáci mají zase něco navíc. 90% na click
    Přesně, teď jsi to trefil na komoru! :-D

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top