Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 56 of 56
  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Noisia?
    noisia? tu si nevybavuje na DE. ja tipuju keksicka ale tam si nejsem jistej ofikem kdyby rekla NW tak by to mohla byt kamiho ginna ale tak taky nefanguje ofik

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Noisia?
    haha, taky me to napadlo

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4
    Zdravím nerdi.

    Jsme Ondřej, 21 let. L2 hraju od té doby co jsem otci před 11 lety prodal gunu na gameparku a musel jsem mu ji nafarmit zpátky. Za těch 11 let bylo několik serverů a několik quitů, ale opět jsem zde po cca roce. Zatím tu jsem dva dny a už teď mi zde chybí nějaká akce, struggle najít klan. Dám tomu ještě pár dní a něco tu rozhodně naklikám, jen doufám že to brzy neomrzí a zase započne hledání jiného serveru.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    noisia? tu si nevybavuje na DE. ja tipuju keksicka ale tam si nejsem jistej ofikem kdyby rekla NW tak by to mohla byt kamiho ginna ale tak taky nefanguje ofik
    Tak pokial sa nemýlim tak Keksicek bol nejaký krátky čas u SoD, preto sme ho/ju tak veľmi neskôr flamovali ako malé deti

  5. #55
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Michal - 26 let, L2 hraju +-11 let, začínal jsem na Onlinegamers - Light Elmore 1x C4 (po založení nový postavy dementní narychlo "vymyšlenej" nick NoobFinder v klanu Empire)

  6. #56
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    2
    37, zacinal sem na DarkAngels, pak VGOS, ofik, vsude Glad Czechgamers, ofik a ted tady

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top