Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
  1. #21
    Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

    Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

    Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


    A kane ty *****e Ty Fabio ta lama co neumi hrat..... mlč dík

    FIXED

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

    Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

    Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


    A kane ty *****e Ty Fabio ta lama co neumi hrat..... mlč dík

    FIXED
    Tak nyní jsi nám o sobě řekl asi opravdu všechno.

  3. #23
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    28 let, hrál jsem jen na DE když začal jako RP server :-D potom chvilku wild elmore

  4. #24
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    60 rokov, l2 som zacal hrat hned potom ako nam z ustavu usli unikid, hugokox, glycík a podobný tragedi a kedze sa nam ich nepodarilo umiestnit spat v ustave a nasadit pre nich liecbu rozhodol som sa ich liecit komentami na forku.

  5. #25
    Začal jsem na DK Techu za Odina a Rodiera v únoru 2005 (na C1), bylo mě v té době necelých 23 let (dneska je mi tím pádem 35 a půl roku...). Moje první postava byl craft Prasselis (únor 2005), druhá pak swordsinger Belldandy (květen 2005). Ještě pod Rodierem jsem se stal na DK Techu dne 8. července 2006 GM jménem Verthandi. Poté, co přešel na přelomu let 2006 a 2007 server (už jako GamePark) pod správu Dah4ka, stal jsem se hlavním GM. Na tomto postu jsem vydržel až do 20. března 2010, kdy jsem se z vlastní vůle vzdal fuknce. Pak už jsem tam hrál pouze jako běžný hráč, a to jak na C4, tak na GF. Po konci DKT jsem hrál před dvěma lety na DE 25x, kde jsem bylo v klanech GanjaTechnics a později Ownage.

    Nyní tu jsem pod jmény Belldandy/Zelda/Cottie v tradičním klanu Keepers of Faith / alianci Raiders (tak, jako tomu bylo před více jak 12 lety).

    http://verthandi.nazory.cz/
    Last edited by Verthandi; 02-12-2017 at 17:16.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

    Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

    Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


    A kane ty *****e Ty Fabio ta lama co neumi hrat..... mlč dík

    FIXED
    Čo si si porezal bradu pri holení a Nach ti tam nasypal trochu soli?

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    V klanu GreenRats je věk 34+, většina hráčů zná lineage něco okolo 10 let (C4 GamePark, potom LightElmore a tak dále). Máme i nováčky, kteří hru teprve objevují. K L2 se vracíme po několika letech. Ve hře je asi nejvíc zajímavé to politikaření a intriky a ekonomika kompletně opřená o hráče a jejich schopnosti. To se jinde moc nezažije.

  8. #28
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    Mám 23 let. S l2 jsem začal před 10 lety na VGOS C4 dále C6, kde hrál brácha se spolužáky a po pár měsících se na něho dívaje jsem začal hrát taky. Následně server Frintezza a RPG servery, které jsem probíhal po 4 roky s clanem Czechhorda ve vedení s Arinkou. Následné rok pauza a 2-3 roky všelijak s pauzama v international clanu (většinově španělském) Advanced, zase RPG srv. Nějak nemám rád České servery, ale po roční pauze jsem dostal nabídku od bráchy jít si zahrát s lidma z VGOSU po 10 letech tak jsem nemohl odmítnout. Jinak hry víceméně nehraju, pouze o zkouškovém DOTU, ale v lineage mám rád tu komunitu, pvp, svobodu, a hlavně v mém případě trh :-)

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    15
    23, ale pro některý lidi mi bude pořád 12. )))

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    hh bolix

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top