Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56
  1. #11
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    v clanu Unknown IQ prumer 26-27 bodov. Jinak ja mam osobne 23 bodov


    HugoT0XXX
    fixed

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    fixed
    Tobě by měl nekdo fixnout tvoji vymaštěnou palici.

  3. #13
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    * * * * *

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    zajímavej a dobrej nápad :-)
    já 28let, k L2 sem se dostal cca v roce 2006 tuším, na praxi v jedné IT firmě (před tím sem hrál gothic a jiny rpg) - začalo to na FÉNIX serveru tuším C5 tam chvíli i EM, pak to bylo hodně serverů s klanem jako např. stíny středověku, Vgos, DE, L2 Supreme pak Azure, Ofic LUNA a Bartz, L2 tales, pak zas ofic s těma posledníma charama nový rasy (ertheia)-jen zkouška ze zajímavosti. HR servery nepočítám tam to bylo spíš o nutnosti ukojit závislost na enchantování . Problém je v tom že v noLife úrovni hraní sem hulil i trávu takže si myslím že sem určitě na nějaký servery zapomněl název a málem mě to dokonce stálo opakování třeťáku. Měl sem dlooouhou pauzu a byl jsem přesvědčenej o tom že už se k tomu radši nikdy nevrátím, ale tý hry se nedá zbavit a když mě kámoš nahlodnul že se bude spouštět tenhle CZ/SK server jestli si jen tak ze srandy nebudem hrát. Tak se to ve mě zas probudilo a hraju si/bavím se aspoň po práci, jediný co mi chybí jsou klanový akce RB/CS/PVP. Což jsem na tý hře měl vlastně vždycky nejradši to propojení lidí a akce, dále svět-rozmanitost, grafika a možnosti. Prostě srdcovka.

    to ladislav57: klobouk dolů, doufám že budu mít to štěstí a až mě bude 60 let tak bude ještě nějakej cz/sk L2 server fungovat
    Last edited by slotrik; 02-12-2017 at 13:31.

  5. #15
    Je mi 23let a L2 hraju od dob GameParku (DKTech) .. jo to mi v tu dobu mohlo být klidně i 12?

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Slotrik - Neboj,určitě bude.Je to nesmrtelná hra.Prošel jsem desítky online her (Terra,Aion,BD,BaS atd....)a na lajnu nemají.

  7. #17
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    24 začal jsem na C4 Dark Elmore poté přechod IL a sloučení DB (LE?) odkud pocházela většina hráčů Ownage díky tomu oživilo dění na serveru a byla krásná pvp (dobré časy). Poté OG Gracia, Dark Elmore 2 a teď stad už finalní Dark Elmore 3...

  8. #18
    Mně je 19 let, k L2 jsem se dostal kdysi přes strejdu, když jsem se mu díval přes rameno, jak drtí tlačítko F1. Tuším, že tehdy mi bylo 9 a začal jsem to hrát v 10-11 letech na starém dobrém DKtechu c4, kdy jsem si poprvé vytvořil svojí postavu, potom následoval server Elmoreden, Czechgamer, pak nějaké lolo servery na pár týdnů a potom se spustil minulý server Dark Elmore a od té doby už jenom Dark Elmore.
    Ze začátku při začátcích hraní mě zaujmula nejvíc skvělá grafika a obrovské možnosti hry.
    WRAlth gl,hf

  9. #19
    30 let, asi v 18ti me kamos dotahl na dktech a tam to secko zacalo no... prosel jsem spoustu serveru, poznal mraky lidi... dobrych i spatnych... za tu dobu sem hral i jine hry ale zadna mi nedala/vzala tolik co l2.. proto tady asi zase klikam... ta nostalgie je fajn

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    47
    od roku 2005 (C3) vtedy som mal 16. Inak stare dobre klasiky ako L2 Supreme/Azure a potom dlho na OG a RPG Club. Momentalne ma bavi citat toto forum

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top