Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91

    Věkový průměr

    Mam v planu vytvorit nekolik veci ku prospechu serveru a proto bych rad udelal pro sebe pruzkum vekoveho prumeru serveru.

    Staci, kdyz kazdy napise kolik mu je let. Popripade kolik let je ostatnim clenum party/klanu/aliance.

    Pokud by se chtel rozepsat, muze dopsat kdy se poprve dostal k L2, jak dlouho aktivne hral a co ho na hre zaujmulo nejvice. A pote poslat linkna topic dal, aby zde napsalo co nejvice lidi.
    ____________________
    Abych zacal... Me je ted 25let. K L2 jsem se dostal pred 10lety, kdy mi o tom rekl kamarad a zacal jsem na starem C4 DE. Pote jsem byl uz jen na PvP serverech a vratil jsem se diky tomuto DE asi po 5 lete pauze.

    ____________________
    PS: Kazdy kdo zde prispeje, tak tim prispeje i serveru. Jak? To se pote dozvite.

    PS2: Poprosim aspon zde bez off topicu a flamu.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Ahoj je mi 25 l2 jsem začal hrát tak cirka před 12 lety možná ještě dřív první server stínystredoveku pak dkplech později gp i na de jsem hraval k l2 jsem se vrátil cirks po 7 letech

  3. #3
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    26let, zacal sem v roce 2005 na dktechu(GP) kde sem hral az skoro do konce C4, pak asi 2 mesice na gracii, parkrat RPG, Naia, Innova a nejaky highrate srance na par dni vzdy jen, na DE sem zacal po roce a pul od posledniho hrani L2

    na hre me bavilo vzdy openworld a openpolitics coz mi jeste v takovy mire volnosti zadny mmorpg nenabidlo a stejne uz ani jiny mmo hrat nechci, nemam mmo uz rad, DE je ted jedina vyjimka a pak taky to ze jsem poznal par opravdu dobrych lidi s kteryma se obcas vidim i do ted a pak spoustu zajimavych lidi
    Last edited by Shantariel; 01-12-2017 at 17:33.
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tak já se taky přidám.Doufám,že nedostanu duchodcovskej ban. Je mi čerstvých 60 let.U počítače dřepím zhruba od roku 1994 (windows 3.1)Lineage přišlo někdy v roce 2004,pak od roku 2009 do 2016 Aion.Pak návrat k lajně.Nejdřív Warland a nyní asi už do smrti zde na DE.Tal na mně budte hodní a poustejte mně v giranu sednout do první řady.

  5. #5
    DE17 VIP
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Praha 5
    Posts
    1
    HolkaModroka 25let

    BohovyPetko 22let

    #brotherspower

  6. #6
    v clanu Unknown vekovy prumer 26-27let. Jinak me osobne je 23 let


    HugoT0XXX

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    me osobne je 23 let
    kiddo

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    29 rokov, L2 hrám nejakých 11 rokov. Začínal som na nejakom freečku českom malom servere asi tak o 30 aktivných ľudoch Darghen and Stínač ak si to dobre pametám, potom Dragon network pár mesiacov, potom Dark Elmore C4 25x, neskôr nejaké freečky ako L2max, RPG Glub a od roku 2011 až po štart Interlude DE 16x na oficiálnom servere Core.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    ahojki hoški,


    menujy se Horry a tuhle besvadnou hru hraju taki skor 11 let a skušel sem ji spustyt na win98 a nešly no, tak sem spustyl přez xpčka a hurá windous povolil. Na atlonce a hdd 80gb se moc sekala, tak šly jen dvě okna spustyt. Jó Avast režym herný, sistémi občas opsahovali trojskí koně přy stažený tak sem to radšejc any nestáhnul. Chvýli sem hrál taki na ruskejm Ketrawars a ted zkušym tadi no. RE bil za těchto sedmy edycí L2 serveru nej, takše bich hlasoval pro ní.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    kiddo
    Nachu prosim

 

 
Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top