Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 56
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    K L2 jsem se dostal náhodou od kamaráda, když mi pomáhal složit první počítač a byla to první hra, kterou jsem měl vůbec nainstalovanou - předtím jsem hrál pouze na PSku. Všechno začalo za dob Bad Dreams - Dark Elmore (C4 s podporou RP) - následně Onlinegamers a po určitém čase i hraní na Wild Elmoru. Nespočet fajn lidí co jsem za těch x let mohl potkat a poslouchat na VT, TS.. osobně se sejít a na některé rád vzpomínám do dnes. Prošel jsem si různými PVP servery a také zakotvil na mezinárodních serverech. Teď už mi je 27 a k hraní L2 jsem se vrátil právě kvůli znovu otevření DEčka a té nostalgie a těší mě, že ve světě poznávám známe nicky. Bohužel už to nejde jako kdysi "nolife" jelikož se toho moc změnilo. Moje L2 encyklopedie a znalosti končí u Gracia Final.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    Celf?
    Here I am!

  3. #43
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    2
    Věk 38 s L2 jsem začínal, už před drahnou dobou, na starém Ligt elmoru, potom následoval odchod na server Forbidden Lands, tak až do konce, potom ofic, před cca 2 roky jsem skončil na oficu a teď zkouším, jak mě to bude bavit tady. Jinak jakmile nick postavy končí na .....luc, tak jsem to já

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tahle anketa je opravdu bezva,to myslím vážně.Přiznám se že se občas mrknu do základních vesnic a tak trošku rozdávám lidem prašulky na přestup.já vím jsem hroznej :-)

  5. #45
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Rodier z Elmoredenu?
    Jo, přesně tak. Mimochodem kdo nezná Rodiera, nehrál pravou českou Lajnu....

  6. #46
    Hezké téma.
    ve druháku na střední mě kámoš se kterým jsem hrával Jedi Academy dotáhl po zlédnutí nějakého L2music videa na tehdejší Dark Angels(2006), kde jsem s přestávkama zůstal až téměř do zániku VGOSU.
    Také jsem s tím na nějakou dobu seknul, když jsem málem ve třeťáku rupnul.
    Clany HallOfFame(než odešli na L2supreme) pak chvíli nějaké menší clany (HellBells), v pozdější fázi TouchOfHeaven(aly CORE)
    Pak jsem vymetal CzechGamers a jeho mutace kde jsem nakonec skončil u Argoutů.
    Na hře mě krom lore (s první postavou jsem četl a zkoumal všechny dialogy a v okolí základní vesnice dělal všechny questy a strávil neskutečnou dobu), vždy bavila hlavně komunikace mezi lidmy. Mám dojem že v dobách slávy VGOSu jsem většinu času proseděl chatující v CH.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Ahoj,
    Je mi 22. L2 hraji uz od ZŠ (12let) kdy jsem prakticky po skole nic jineho nedelal. Tenkrat byl jeste cas. Behem stredni uz tolik casu nebylo tak jsem s l2 skoncil (asi na 5-6let) a vratil jsem se k hrani az ted na Dark Elmore 2017. Pripadam si jak uplny zacatecnik. Moc mi toho v hlave nezustalo .

  8. #48
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    3
    Tak já se taky přidám. Je mi 31 let a s Lineage 2 jsem začínala právě na ofiku, kolem prvního pololetí roku 2004, v době, kdy servery jely na verzi chronicle 1. Na ofiku jsem vydržela až téměř do spuštění chronicle 5 (kolem 2006) a poté přešla na již zmíněný GamePark. Celý svůj pobyt na serveru jsem strávila u Belldandy v KeepersOfFaith. Pak přesun na C4 DarkElmore, za dob Urlora a pokera10 jsem strávila měsíc u SoD, pak jsem založila svůj první klan, který dosáhl své slávy až později. S L2 free scénou jsem se rozloučila kolem roku 2010. V roce 2014 návrat na ofik, kde jsem aktivní dodnes. Tady hraji spíše odpočinkovou hru.
    C4 DE pamětníci, po přečtení mého vzkazu pochopí, kdo jsem. Ostatní můžete hádat. Mou totožnost z C4 na serveru zná jen pár lidí a tak to i zůstane ;-)

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Noisia?

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    tak se taky přiznam,43 kilaku namotanejch na tachecu .S lajnou sem zacinal na starym DE´v době RP servru-Dolores,radkyně klanu Vlku aliance to uz si nepamatuju..Ale šef aliance byl kočičkař čchi-chin nebo tak nejak
    pak nějaky PVP high rate servry,Iceonline a pak sem to povesil na hřebik.a ted jsem zpět na znackach

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top