Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 56
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

    Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

    Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


    A kane ty *****e Ty Fabio ta lama co neumi hrat..... mlč dík

    FIXED
    všecko o sobě, nyc novího.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    25, hraju to asi 11 let začínal jsem zde na C4 a vesměs celá moje L2 kariéra byla zde až na pár výjimek. Teď přibyly dvě děti, tak není tolik času, ale i po těch letech mě to stále baví.

    // nejradši mám dvanáctiletého Bollixe

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Po pěti letech návrat k L2. Hrajeme tu tři kamarádi z reálu. Stáří 24, 25, 26.

  4. #34
    GE19 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Trenčín
    Posts
    17
    Zdravim, moj aktualny real lvl je 32 rokov, s L2, som sa prvy krat stretol prave tu na DarkElmore 25x RP a tusim to bolo okolo roku 2007-2008 (bohuzial to neviem presne, kezde je to uz tak davno) Stravil som tu viac ako 2 roky zivota, spoznal kopec dobrych ludi a naviedol ma k tomu bratranec. Ak si tento clanok cita aj niekto z mojich predchadzajucich spoluhracov, touto cestou ich pozdravujem (nexus)
    Po odchodu z DE, som sa s par kamaratmi potuloval po roznych inych serveroch, potom nasledovala dlha pauza a do L2 ma opät vtiahlo, znovu otvorenie DE 25x v roku 2005, kde som sa ohrial asi pol roka, potom zasa pauza.
    Kedze nazov Dark Elmore, len tak lahko zo svojej pamäti nedostanes, pritiahlo ma to sem znova a predpokladam, ze sucasne hranie L2 bude asi moje posledne, potom uz tomu asi dam pokoj a budem sa venovat dolezitejsim veciam. ,,ale, clovek nikdy nevie "

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by vanous View Post
    25, hraju to asi 11 let začínal jsem zde na C4 a vesměs celá moje L2 kariéra byla zde až na pár výjimek. Teď přibyly dvě děti, tak není tolik času, ale i po těch letech mě to stále baví.

    // nejradši mám dvanáctiletého Bollixe
    Celf?

  6. #36
    Quote Originally Posted by Verthandi View Post
    Začal jsem na DK Techu za Odina a Rodiera v únoru 2005 (na C1),
    http://verthandi.nazory.cz/
    Rodier z Elmoredenu?

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    12
    Ahoj, me je 31 let a ostatni z klanu Duchodci jsou na tom vice ci mene podobne. Zname se z dob stareho DE, kdyz jeste tam bylo RP a pozdeji dalsi RP servery Patria a Faremion, kde jsem figuroval i jako GM/Admin. Take jsme byli chvili na serveru Dark Cybersphere pod jmenem Aztekove. Uz to nejakych 10 let co hrajeme L2 bude. Pokud is nekdo pamatuje jeste L2Fansite forum, tak tam jsem se pohyboval v roli druheho admina a zastupce Zajdy. Vetsina z nas se k tomu ted vratila po nekolika letech, co jsme si uzivali realneho zivota, zalozili rodiny atd Ja jsem mezitim hral jeste League of Legends a take Aion na oficialnim serveru Kahrun, pozdeji Perento (pvp guilda Fait Lux), ale uz je to take par let co jsem quitnul.

    Ingame nick Atlacoya / drive Sessik / v realu Honza ;)

  8. #38
    Quote Originally Posted by head7k View Post
    Ahoj, me je 31 let a ostatni z klanu Duchodci jsou na tom vice ci mene podobne. Zname se z dob stareho DE, kdyz jeste tam bylo RP a pozdeji dalsi RP servery Patria a Faremion, kde jsem figuroval i jako GM/Admin. Take jsme byli chvili na serveru Dark Cybersphere pod jmenem Aztekove. Uz to nejakych 10 let co hrajeme L2 bude. Pokud is nekdo pamatuje jeste L2Fansite forum, tak tam jsem se pohyboval v roli druheho admina a zastupce Zajdy. Vetsina z nas se k tomu ted vratila po nekolika letech, co jsme si uzivali realneho zivota, zalozili rodiny atd Ja jsem mezitim hral jeste League of Legends a take Aion na oficialnim serveru Kahrun, pozdeji Perento (pvp guilda Fait Lux), ale uz je to take par let co jsem quitnul.

    Ingame nick Atlacoya / drive Sessik / v realu Honza ;)
    Co si pamatuju Zajdu tak i kdyby ti v hlavě zůstala polovina vědomostí o hře tak stále toho o L2 víš až až

  9. #39
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    Je mi 21 a začala jsem v nějakých 10-11 Se ségrou jsme hrály asi rok, pak to bylo takový on&off že mě to na měsíc chytlo a pak jsem třeba dva roky nehrála.. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží tentokrát

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Co si pamatuju Zajdu tak i kdyby ti v hlavě zůstala polovina vědomostí o hře tak stále toho o L2 víš až až
    na ilku toho moc znat nemusis

 

 
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top