Ahoj,
hraji za phantom summonera jen chvíli, ale bohužel mám spousty otázek, snažím se dohledat i různý informace na internetu ale najít informace o summonerovi v interlude je poněkud obtížný, o to horší, že moje znalost angličtiny je docela bídná. Byla bych ráda kdyby mi někdo pomohl a věnoval mi trošku času napsat svůj názor s radami tu na serveru co se týká expení a pvp, ale i jiné otázky co nemohu dohledat pořádně na internetu.
Otázky budu psát v bodech děkuji za každou odezvu a prosím nepište mi tu trolující příspěvky.

1. Expení. Co by jste mi doporučily za výbavu Agrade a pak Sgrade. A jaké zbraně k tomu používat? Vidím tu lidi poběhovat s duálky, s dýkou,mage zbraní a slyšela jsem i o luku. S čím hrajete třeba Vy a proč k tomu máte důvod? Napadla mě třeba dýka a štít. A pokud máte zbraň co jste si do ní vložily za očarování?

2. PVP jakou Agrade a Sgrade výbavu a zbraň a jakého summona by jste volily a proč?

3. Ráda bych věděla jak je to s cubici. Četla jsem, že četnost spouštění je díky tomu jak rychle útočíte, funguje to tak? Pokud ano počítá se každý zásah a minutí, nebo jen zásah?

4. Co se týka přestupu, budu moct přepínat mezi hlavním charem v mém případě phantom summonerem a třeba příklad speelhowlerem, nebo musím toho speelhowlera dostat na určitý level a pak teprve budu moct?

5. Jak je to se skillami u přestupu a třetím přetupem? Budu moct u přestupového charu se moct naučit všechny skilly a udělat s ním i třetí přestup a naučit se všechno co ta postava má nebo je to nějak omezený? Někdo mi řekl,že všechny skilly se u přestupového charu nenaučím.

Děkuji všem za odpovědi, spousty diskuzí atd. už na internetu nejsou i když je to starší hra, tak nově začínající lidé jako já všechno neznají.