Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6

    Phantom summoner rady a tipy

    Ahoj,
    hraji za phantom summonera jen chvíli, ale bohužel mám spousty otázek, snažím se dohledat i různý informace na internetu ale najít informace o summonerovi v interlude je poněkud obtížný, o to horší, že moje znalost angličtiny je docela bídná. Byla bych ráda kdyby mi někdo pomohl a věnoval mi trošku času napsat svůj názor s radami tu na serveru co se týká expení a pvp, ale i jiné otázky co nemohu dohledat pořádně na internetu.
    Otázky budu psát v bodech děkuji za každou odezvu a prosím nepište mi tu trolující příspěvky.

    1. Expení. Co by jste mi doporučily za výbavu Agrade a pak Sgrade. A jaké zbraně k tomu používat? Vidím tu lidi poběhovat s duálky, s dýkou,mage zbraní a slyšela jsem i o luku. S čím hrajete třeba Vy a proč k tomu máte důvod? Napadla mě třeba dýka a štít. A pokud máte zbraň co jste si do ní vložily za očarování?

    2. PVP jakou Agrade a Sgrade výbavu a zbraň a jakého summona by jste volily a proč?

    3. Ráda bych věděla jak je to s cubici. Četla jsem, že četnost spouštění je díky tomu jak rychle útočíte, funguje to tak? Pokud ano počítá se každý zásah a minutí, nebo jen zásah?

    4. Co se týka přestupu, budu moct přepínat mezi hlavním charem v mém případě phantom summonerem a třeba příklad speelhowlerem, nebo musím toho speelhowlera dostat na určitý level a pak teprve budu moct?

    5. Jak je to se skillami u přestupu a třetím přetupem? Budu moct u přestupového charu se moct naučit všechny skilly a udělat s ním i třetí přestup a naučit se všechno co ta postava má nebo je to nějak omezený? Někdo mi řekl,že všechny skilly se u přestupového charu nenaučím.

    Děkuji všem za odpovědi, spousty diskuzí atd. už na internetu nejsou i když je to starší hra, tak nově začínající lidé jako já všechno neznají.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Ja potkavam summonery s lukem a MJ light setem. Jen netusim jak moc worth to je.

    4. Na 75 levelu muzes zacit delat Quest http://lineage.pmfun.com/list/quest-more/fates-whisper a pote http://lineage.pmfun.com/list/quest-more/mimirs-elixir . Az budes mit tyto Questy, tak zajdes do jakekoliv guildy ke Grand Masterovi a zvolis subclass. Tento subclass zacina na 40lvl a mezi sublassyprepinas opet u Grand Mastera.

    5. Kazdy char se uci do 3. prestupu skilly bez nutnosti pouzit knizky. Po tretim prestupu je nutnost pouzivat knizky. Tudiz muzes vsechny spelly.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Summonera nehraji, takže jen k bodům co platí pro všechny.

    4. Po Subclass začínáš na 40 LVL. Přepínat mezi hlavním charem a sub můžeš kdykoliv ve městě u Grand Mastera daného povolání(na LVL nezáleží). Při přepnutí přijdeš o všechny buffy a skill baner se Ti vždy nastavý jak jsi ho měla u daného povolání nastavený(takže si vše pamatuje a nemusíš to do baneru znovu dávat). Pozor při přepnutí, změníš své vlastnost co můžeš nosit a kolik toho uneseš, takže je dobré před tím hodit do WH věci co nepotřebuješ(bojovníci unesou mnohem více věcí než mágové, takže jít si měnit char z Destra na mága, když u sebe máš X zbraní, 15tis shotů a težké brnko zapříčíní, že se nepohneš ani o píď(jsi přetížená nad 100%)) Dále se nepřevádí ,symboly(dye) pokud nějaké máš.
    5. Nijak to omezené není= každá Sub se chová stejně jako by to byl Tvůj hlavní char...krom vzhledu..ten Ti zůstává stejný podle Tvého hlavního charakteru co jsi si navolila na začátku hry.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    8
    Ahoj, nějaké info najdeš tady http://darkhunterss.webnode.cz/produ...ectral-master/ . Zbytek ještě zkusím dát dohromady....

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6
    Mockrát všem děkuji ještě tu výbavu musím nějak vymyslet

  6. #6
    Ahoj, já mám na mainu koničkáře.

    1. Co se týče expení, tak je to celkem jednoduchý char. Od 40levelu jsem ho do 75 farmil v C-grade karmianu a s no-grade gunou. Farmil jsem v lokacích, kde ty moby mají málo HP (Dragon valley, Forrest of Dead, Valley of Saints, Varka, Ketra). Pokud už máš nějaký buffery, tak si můžeš troufnout i něco těžšího. Já to farmil pouze na buffu od Vendora, co jsem si koupil.
    Dobrý je, že nemusíš moc řešit výbavu, protože za tebe farmí jenom tvůj summoner. Ty mu jen držíš HP.

    2. PVP, pvp za summonera je dost těžký v téhle fázi hry. Všichni už chodí farmit s dobrým buffem (dance, songy, i pow/chof/pof), takže toho koníka zabijí celkem snáz a uhealovat to nejde. Za začátku to byla celkem sranda. Nicméně třeba na oly já osobně chodím pouze s DC setem, AMka, oly staffky a to je vše. Nějak to nehrotím a dá se porazit téměř všechno. Samozřejmě, pokud to budeš hodně hrotit, tak můžeš mít i IC set proti gladům atp.. na p def.. major arcana set, tallum set proti mágům atp.. atp.. Ale zbytečný.

    3. Cubic na heal atp.. se aktivují automaticky, útočné cubics se aktivují, pokud tvoje postava zaútočí jestli fyzicky, nebo skillem, to je fuk.

    4. Nevím, třeba zjistit.

    5. Hele po 3rd je důležitý buff pro koně Assasin,Final Servitior nebo jak to je a to si dokážeš v pohodě dropnout sám, já si to taky nadropoval. Jediný problém asi bude si dropnout toho sumona co máš od 79lvl. Já dropoval svého koníka na PI, takže asi bude taky na PI, nevím. Ale hodně lidí už spoustu knížek prodává, takže se to dá koupit.

    WRAlth, Gl HF

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    47
    mam pocit ze staty summona (ktorym expis) este na IL neovplynuje tvoja vybava (tj. ci mas v ruke luk alebo no grade nema ziadny vplyv) takze najlepsie ked budes nosit mage vybavu -- karmian (C), dark crystal (A), major arcana (S) a zbran bud nieco s acumen alebo magic paralyze -- homunkulus (C) ma obe SA a potom rovno arcana mace (S) acumen (na healovanie summona/debuff mobov pri expeni ale aj na pvp - magic paralyze). Inak zrovna phantom summoner je jedna z najslabsich postav v hre na pvp (solo/(mass nepouzitelne do party)) ale pouzitelny na olympiade. Inak co sa tyka subky ak pojdes spellhowlera tak urcite robit vybavu co som spomenul vyssie.. a mas vystarane jak na main tak subku

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top