Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19

    NPC se portuji ven z Nekropole

    Ahoj, ze zkušeností vím, že portnout se ven z instance byl jeden ze způsobů jak dropnout agro (třeba když si toho člověk nabral moc apod). Portnul jsem se ven a ztratil agro, healnul se a vláček zevnitř se spawnul přímo na mém místě a začal do mě bušit. Zkoušel jsem vyplavat, ale NPC z instance se nejen umí portit do otevřeného světa, ale také běhat ve vodě(zvuk běhu)? Celkově to chování je občas dost zvláštní. Příklad:

    Už mnohokrát se mi stalo, že do mě mob mlátil melee z vzdálenosti 3m přede mnou -> když máte Pole(wide blow) a máte ho v targetu, hitujete ho na ty 3m taky ale nehitujete ostatní. Pokud hitujete ostatní, nehitujete vzdáleného byť on vás ano v úhlu 0 stupňů. Prostě melee range area popírá logiku..

  2. #2
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Zdravim,
    už jsem se s tím setkal a testoval jsem to, i s dotyčným kterému se to stalo a nepovedlo se nám to zopakovat, bylo by dobré popsat jak se to přesně stalo, popřípadě jestli jsi i sám schopen to zopakovat, jestli to dělají i jiné nekropole, apod. .

    S pozdravem Charlie

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    Cata a nekropole nejsou instance, je to jen kus dalsi lokace zavrenej branou

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Možná tam nějakou roli hrál ten Greater Heal. Bylo to SE. Když jsem klikal tele-out, byli u mě a hitovali mě. Portnul jsem se a aniž bych se hýbal, použil jsem na sebe Greater Heal. Zřejmě to agro prostě nespadlo, protože se tam naportili nejen agressive ale i passive NPC. Tušim, že to bylo v Necropolis of Patriots. Nekoukal jsem za sebe, ale rozhodně se nepohybovali přirozeným pohybem (během/letem), ale prostě se tam z čistajasna objevili..

    Celkově to dropování agra je tu nějaký nakřáplý. Někdy se mnou NPC běží přes půl mapy. Přitom by to podlě mě mělo být omezené nějakou max vzdáleností od respawn zony..
    Last edited by bigless; 29-11-2017 at 17:24.

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Dodej prosím více informací, přesně kde se to stalo. Celkově mě to nepřijde jako nějaký zásadní problém k řešení, ale omrknout to můžeme.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Dodej prosím více informací, přesně kde se to stalo. Celkově mě to nepřijde jako nějaký zásadní problém k řešení, ale omrknout to můžeme.
    Výše to je uvedené a popsané. Patriots Necropolis. Hned na vnějším teleportu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top