Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 127

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Když jsme to spustili v té první verzi, která se z mnoha důvodů ladila 14dní, věděli jsme přesně co a jak se dá dělat. Celá situace navodila dojem, že jsme to stáhli hlavně kvůli brekotu. Je to jen částečná pravda. Uváděl jsem tu i jiný důvod, který by nás do toho natlačil a teď se to prostě hodilo udělat při jednom.

    První verze bylo naše přání a vidina toho, že se procpeme na vrchol, což by se stalo, jenže pak by následoval banánek. Vote portály mají interní pravidla a když se to tam od nás začalo hrnout jako lavina, dostával jsem od nich bídu. Topzone by nás zabanovalo jako první. Počet false vote byl obrovský, požadovali HWID řešení.

    Uvidíme jak to pojede, myslím si že top 10 dáme a s přidáním dalších 2 portálů si každý přijde na své.

    Vote systém 2.0 se bude pochopitelně také ladit do co nejideálnějšího stavu pro všechny strany.

    Dík za pochopení, děláme co se dá
    Nechci házet žádné rady, jen můj názor
    Že by molho být TopZone na HWID a HopZone zůstalo jak bylo. Všichni by tak byli spokojení

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Tady se taky jedna o to ze před spuštěním serveru to nešlo teď to jde. A když se chtělo zvisit q drop na recepty z 1x na 2x tak to hned nešlo ja treba taky chodím do prace a když mam odpolední tak hraju nekdy 3 hodky nekdy vic a taky by se mi líbilo kdybch nafarmil trochu vice itemu

  3. #3
    No já budu hlasovat tak jako tak, ale s tímto HWID omezením to na TOP 10 na HopZone moc nevidím.... Protože se na to polovina lidí vysere, a druhá půlka bude reálně hlasovat z 1-2 zařízení (například u mě budeme muset za 2 účty (já a přítelkyni) hlasovat pouze jednou, protože máme společný internet. Je to škoda no. TopZone když to vyžaduje ať se omezí jakkoli - nebo se banují lidé, kteří evidentně zkoušení TopZone obchcat.

  4. #4
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Jsem rád, že se Šroubku nenecháš odradit pár uplakánkama. Pokračuj v dobré práci a věřím, že vote system 2.0 bude jenom ku prospěchu

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Už to jede, tak hlasujte!!!

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Tedy v Giranu poslouchat ty neustále stejný nářky několika jedinců jak server bude končit a jak je to celé na... To je mazec, co některý lidi dokážou vyplodit za řeči. Přitom teď mají všichni stejné možnosti. Vote systém je zabezpečený a funguje (aktuálně 12 místo) a lidi brečí stejně jako když nebylo. Neměl jsem problém hlasovat ve Vote přímo na portálu, když to bylo tady vypnuté (tedy bez odměny). Rád propaguji server, protože to prodlouží jeho živostnost a tím pádem přidá další porci zábavy. Cenu WC ve hře určují hráči samy sobě, takže se divím, že někdo říká jak je to špatně nastavený. Prostě otázka nabídky a poptávky.

    Z chatu v Giranu mám pocit jako kdyby některým vadilo, že server jede 3 měsíce a s Vote systémem a propagací jakou dostává, jak od GM tak od některých hráčů pojede i dál.

  7. #7
    Nic moc teda....

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Trouba View Post
    Nic moc teda....
    To půjde. Nechte tomu pár dní. Je fajn, že server je díky těmto snahám víc vidět. Každé zviditelnění lepší než žádné.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Od přihlášení nesmí uběhnout více jak 60 sekund. To je hláška dobrá,to neznám.

  10. #10
    Mam otazku, predtym mi fungovalo vote z telefonu, teraz to uz takto nepojde?

 

 
Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top