Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 127
  1. #21
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.
    Nebylo to tam psané konkrétně úmyslně. Ale dalo se to vyčíst mezi řádky. Když se podíváš na počet vote na obou portálech a znásobíš si to (mínus fakt že WC nejede od začátku dostaneš číslo). Psal jsem že v době psaní článku se bylo ingame kolem 200k WC roztroušeno na nějakých 450 charech. To ber jako polovinu toho co se stihlo spláchnout.

    Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo
    Ty to vstahuješ k tomu co je napsáno na foru, já k tomu co jsem včera prožil ingame. Dost lidí si to tu jen přečte aniž by reagovalo, proto to zamyšlení. Promin, jestli jsem se tě doktnul, nechápu proč sem taháš co jste pro server udělali. Já tu nic takového nehodnotím. Vážím si každého hráče i klanu co na serveru hraje.

    Pro mě je důležité aby každý pochopil o čem vote je a o co se snažíme, tak doufám že mi k tomu třebas i ty pomůžeš, jakožto CL velkého klanu. Včera jsem se o tom bavil na TS s někým od vás, přišlo mě že to mělo celkem pozitivní výsledek, tak snad ho to bude mít i na další.
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 11:48.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.
    Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
    Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
    Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
    Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post

    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.
    Ahoj, taky cítím potřebu se vyjádřit třeba to uklidní vody. Jsem jeden z těch kteří votovaly "aktivněji" než přes reius 12hodin. Po součtu všech WC za 30-35hodin aktivního votování jsem splachoval zhruba 17tis WC. Dle informací od GM jsem byl jen těsně druhý. To jen pro tvou informaci. a Věř mi když už se tě vote portál 10x ptá jestli si robot a hledáš tam hydranty, kola, lodě, auta, semafory atd...tak ti trochu hrabe a nedá se to dělat pořád. Zabíjel jsem tím čas třeba v práci, v dopravních prostředcích a tak. vzhledem k tomu že se postup bude měnit ti ten postup klidně řeknu, stači k tomu mobil nebo tablet ze sim, jakmile sim odpojíš a zase připojíš do sítě získá sim nové IP od operátora a mohl si votovat znovu. Nebo chodíš po obchodáku a připojuješ se na free wifi. Nehledej v tom žádnej Hack nebo nic takového je to jen manuálí otrocká klikačka, pouze mimo INgame. Hold Někdo zísává items in game a někdo mimo. Jen ta moje klikačka propagovala srvr když už na něm nemužu bejt tak aktiv jak bych chtěl.

  4. #24
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
    Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
    Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
    Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.
    //Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

    Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.

  5. #25
    Awaiting Email Confirmation
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    2
    Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

    Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

    Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

    Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.

    Quote Originally Posted by Trouba View Post

    2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

    3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

    4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.
    Na to mám trochu jiný názor, kdybych neměl čas a chtěl všechno, hraju na serveru s plným donate nebo alespoň na nějakým high-rate.
    Last edited by DeadlyKitty; 29-11-2017 at 12:40.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by DeadlyKitty View Post
    Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

    Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

    Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

    Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. V opačném případě bych tu nebyl. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.
    přesně tak nastavení bylo na začátku přesně dané. To nastavení přivedlo ty lidi nebo naopak je odradilo a šli jinam. O vote systemu se mluvilo i před startem a bylo zamítnuto vedením (aspoň co já vím), proto mi přijde jako přidáním vote v zaběhlém serveru jako špatný nápad.

    Že někdo má méně nebo více času než druhý s tím se musí počítat. Když ten čas nemáš asi to není server pro tebe a je potřeba se nad tím zamyslet. Bohužel lajna je "fet" hra u které člověk musí být hodiny.

  7. #27
    Poprosil bych Pana Šroubka, aby zveřejnil statistiku, kdo nejvíce votoval (,,kdo dělal nejvíce pro server,,) a vlastně ,,komu to pomohlo,,
    Děkuji

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    Tak hwid nič moc nevyrieši, akurát to pridá pár riadkov do vote scriptu a popri IP si človek zmení aj HWID.

    Treba tam nastaviť aj limit 50 WC na 12 hodín na každý l2 manager účet.

    A ak niekto narobí xy manager účtov, bude mať rôzne IP, rôzne chary kde to splachne, rôzne e maily na ktorom budú manažér účty registrované, rôzne hwid,...

    No, v podstate si vytvorí novú identitu.
    Tomu asi na internete nezabranis nijako.... Ale ten limit 50 WC každých 12 hodín na manažér účet je asi najlepší fix.

    // Sroubek: Dík za tento post, to je totiž zářný případ toho jak nechat lidi, kteří tomu nerozumí panikařit.


    1. Změnit si HWID není taková sranda, to už nějaký čas vezme. Dále změna HWID je a bude striktně zakázána pod trestem banu. A ano už z boje proti botům víme jak si změny HWID dohledat a spárovat. = nepoužitelné a moc pracné s vidinou banu se to dít nebude
    2. Limit na WC denně je nesmysl, protože by to vedlo k zavádění duplicitních web profilů a to nechceme. Web profil je geniální věc, hráč tam má vše pohromadě, odpadlo nám neustálé řešení problémů s heslem, či dohledávání zapomenutých acc, nechceme to drolit.
    Ono v podstate áno, ja tomu nerozumiem.
    Prečítal som si niečo o vote systéme
    Jak bude Vote systém fungovat?

    • Z prostředí svého web profilu se dostanete do Vote sekce odkud bude možno hlasovat na různých vote serverech.
    • Každých 12 hodin bude možno provést vote na všech vote serverech.
    • L2 manager bude každých 5 minut ověřovat odeslané vote žádosti. Pokud potvrdí jejich správnost, získáte určitý počet Warrior Coinů (dále jen WC), které znáte z Mini-Eventů.
    • Warrior Coiny bude možno převést ingame a nakupovat za ně u Dark Elmore Vendora všechny enchanty, SA 12, 13 atp.
    a potom som si prečítal fórum a vyjadrenia GMek in game, kde potvrdili že niektorý ľudia majú 17 000 WC a že vote systém funguje 12? dní.

    Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
    Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    //Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

    Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.
    Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

    Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    Ono v podstate áno, ja tomu nerozumiem.

    Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
    Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.
    o par postů výše jsem ti psal jak jsem se k tomu dobpracoval. Veb lineage2.cz neřeší 12h delay. eší ten delay pouze hlasovací weby. Ve chvíli kdy hlasuješ z jiné IP nejsi omezen 12hodinamy a můžeš hlasovat znovu.

 

 
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top