Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 127
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

    Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

    Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.

    //Sroubek:

    ad thung) nevím jaké info jsi dostal a zda jsi četl můj článek, ale v případě thunga jsem tam psal o jiné nepravdě, kterou vypustil. Vzal jsem si do huby právě jeho, protože ho znám leta a nečekal bych to od něj. Nesvaluju to na něj, však kotel lidí psal kraviny. Proto nechápu proč se o to otíráš, ale to není předmětem debaty.

    Nedošlo k žádnému vote breaku / vše se používalo nadále stejně jako při testech, vědeli jsme dobře o možnostech. A vote také krásně rostlo, problém nastal v momentě kdy někdo začal šířit poplašné zprávy o tom, že stačí parkrát kliknout a máš všechno, protože pak prodal WC jen co logl ingame za ohromnej balík. No aby ne to chvilku trvá než se ceny srovnají, mohl to udělat každý. Systém jsem odstavil pouze kvůli nepodloženým pomluvám, které jak dobře víme mohou server zničit bez problému, možná snáze než kdyby někdo použil PHX.

    K třetímu odstavci, četl jsi ten úvodní post?

    K poslednímu odstavci, opět mimo realitu. Hned vše vinou vote. Nevím lidi, chcete tu na serveru hrát zas jako posledně a čekat až začne online padat, nebo to tu udržet a dát zábavu lidem co tu hrají déle ať se baví třebas enchantem, a nováčci a´t si získají rychleji finance equip atp. Zamyslel se nad tím někdo, nebo se jen bojíte o to aby někdo neurval víc? (Není to mířeno na Nacha, i když je to součásti jeho postu. je to k zamyšlení pro všechny.)
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 10:58.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

    Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

    Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.
    Sranda je, že ten DB dal klučina +13 který ani vote system nepoužil. Normálně prodal většinu equipu za adeny, aby si mohl koupit EWS a skončit na serveru
    Ale věděl jsem, že hned si to budou lidi spojovat s tímto

    //Sroubek: Jo no, koukal jsem na to do logu, protože si na to ingame přišlo stěžovat hned asi 5 lidí, to je ten problém proč je těžké se tu někam pohnout. Věřím, že tu počáteční nedůvěru prorazíme a dostanem se tam kam potřebujeme.
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 10:59.

  3. #13
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Wincent View Post
    Taky mi pár lidi psalo, že dají za den i 30k WC.
    Právě v tom "psalo" je celá pointa no ...

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Budu vám psát vyjádření přímo do vašich postů, ať tu není kilometrová plachta.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Ano ..a jelikož jen "psalo", tak nechápu proč se to tak zvrhlo.. je několik možností proč. Buď je to pravda a GM určitě zakročí proti tomuto. Nebo se někdo jen blbě vytahoval a lidi to vzali vážně. A nebo jednoduše někdo chtěl WC za pakatel a tím takhle krásně srazil cenu WC na minimum.. každý prodával dokud WC měl podle některých ještě nějakou cenu. Mě třeba bylo psáno přímo PM. " hele já udělám 30k WC denně. Za chvíli budou totálně bezcenné. Prodej je dokud můžeš" A nevykupoval to náhodou dotyčný na náměstí za směšnou cenu? :-D A druzí se diví kde lidi vzali tolik enchantů a že je teď více S +7 a výš. No přece od najivek co jím ty WC prodali :-D Já už bych to neřešil. Pár šmejdů si zase jednou vydělalo a hra jde dal.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Sranda je, že ten DB dal klučina +13 který ani vote system nepoužil. Normálně prodal většinu equipu za adeny, aby si mohl koupit EWS a skončit na serveru
    Ale věděl jsem, že hned si to budou lidi spojovat s tímto
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků
    Zkus si to přečíst 3x po sobě.
    Jelikož stejně nevěřím že to pochopíš tak tedy jinak. Nejde o jednu +13, to je rarita která se povede i bez vote systému. Minule se povedla poměrně brzy +16 z první ruky. Prostě občas se RNG god smiluje. Jde o to kolik (počet zbraní), zejména přímo +7 a +8 se tam objevilo, ne o to že se tam topnul nový max enchant.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Zkus si to přečíst 3x po sobě.
    Jelikož stejně nevěřím že to pochopíš tak tedy jinak. Nejde o jednu +13, to je rarita která se povede i bez vote systému. Minule se povedla poměrně brzy +16 z první ruky. Prostě občas se RNG god smiluje. Jde o to kolik (počet zbraní), zejména přímo +7 a +8 se tam objevilo, ne o to že se tam topnul nový max enchant.
    vidím tam jen další 2 DB +8 co tam nebyly. A? Však vote system jel 12 dní. Na serveru není málo lidí a člověk který to zkoupil a pak mu vyšly 4 enchanty tak měl :O ))

  8. #18
    1) Bohužel se včera naplno projevilo průměrné IQ hráčů Ownage. Velký Thungdil vypustil poplašnou zprávu, protože zjistil že někteří jedinci si udělali pár WC navíc, a že by díky tomu mohli jednou mít stejný equip jako on. A 90% jedinců který měli nějaký problém byly právě frajeři z Ownage, protože už mají nafarmeno a díky tomu to dávají.

    //Sroubek: navážíš se do Own zbytečně, todle jelo celoserverově, do thunga jsem si rejpnul protože se známe. Prosím ostatní nestrhněte debatu k obviňování kdo co.

    2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

    3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

    4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.

    5) K enchantům: že ty zbraně vznikli kvůli WC? Však to je úplná blbost, reálná cena za 1000 WC byla 300kk-400kk (výkup 200kk), kdežto EWS se dá běžně vykoupit pod 180kk a nomrální prodej se pohybuje na 200kk.

    6) Překvapilo mě že uNknow - ať jsem je měl zprvu za dementy (tímto přehodnocuji a mám spíše pozitivní postuj), mají celkem rozum a nebojí se toho, že kde jakej "random" z Giru bude mít SA v guně. Oproti tomu Ownage má z toho doteď únik moče, přesto že díky nim se bude vote razantně měnit.

    7) Bohužel, myslím si že s touto změnou už server nebude umístěný tak dobře, jako tomu bylo doteď. Škoda, že se dá na názor jednoho týpka, kterej pro chod serveru ani pro morálku a nadšení lidí nikdy nic neudělal.

    Pořád mém v živé paměti Sinister, kde byl člověk, který ať měl čas a možnosti hrát v TOP klanech, tak byl pouhým "Giran random" a tahal lidi na různé akce. Díky němu jsem já večer logoval s natěšením (a nebyl sem sám), abychom šli RB, nebo nějakou instanci. Ne kvůli Thungdilovy, který psal hovna do hero chatu. Vlastně díky němu, jsem prodloužit hraní na tomto serveru minimálně o půl roku.

    9) Čili drobný apel na Šroubka. Proč dáš vždy na ty co jsou vidět a nezeptáš se těch malých, skromných (ala Randomové z Giru) kteří ti ten server drží pohromadě.

    //Sroubek: No můžeš to jednou zkusit sám. Potřeba jsou všichni, velké klany, samostatné CP i randomové. Řídit takový server je jako manevrovat s lodí během bouře na moři. Jen ta bouře nikdy neustává

    PS: Někdo řešil že to pokroutilo ekonomiku. No ono na Rate 15 už je tak dost pokroucená, tak WTF?
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 11:31.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu.Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu?
    Ty jsi asi vůbec nečetl první Šroubkův post. Žadný "Supr trupr tajný" způsob jak získat velké množství WC nebyl, Jen nějaký hráč udělal nejapný vtípek, toho se chytil další a vypisovali nesmysli atd.. Takže nikdo nic nevyužil a nikdo není ani ve stínu.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne.
    Šroubek jasně napsal "In game je celkem 20 lidí, kteří si jsou schopni koupit BEWS za WC, které mají." BEWS stojí 3k WC

    "In game je momentálně 218k WC, které jsou roztroušeny na více než 450 charech." To je 485 WC na jeden char v průměru co je ve hře a mezi nimi je i těch 20 co si mohou koupit BEWS Odečti od 218tis aspoň 60tis co drží oněch 20 hráčů a průměr máš ještě o dost nižší.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím
    Lepší by bylo TOP5 či 10 lidí , kteří vytvořili nejvíce WC celkově (bez ohledu na to kolik toho spláchli nebo mají na netu ) a tuto statistiku každý měsíc resetovat. Na konci měsíce by bylo vidět 10 nejvíce hlasujících lidí(měli by nejvíce WC) to jestli je spláchli nebo si je škudlí na web učtu už je jejich věc a do statistiky bych to neuváděl.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.
    Tak tohle je blbost. Musíš brát v potaz spoustu dalších věcí.
    1. VOTE byl už 14 dní funkční, takže to není za 1 den, ale za 14 dní co lidé mohli hlasovat. Takže to nebude tak, že každý den přibude 30% S věcí na 7+ Pokud bychom vycházeli z toho co víme, tak za 14 dní se do hry nasype přes 200tis WC pro 450 hráčů.. to je 485 WC na jednoho v průmeru.. co si za to v průměrný hráč může koupit je dohledatelné v tabulce.
    2. vůbec nebereš v potaz vývoj hráču na serveru. Před měsícem sem chodil na EWB, teď chodím na EWA a za pár dní začnu chodit třeba na EWS. Takže i bez VOTE systému přibývá hráčů na MAX LVL a tudíž přibývá i více EWS a jiných S věcí ve hře a ubývá A B a C grade(jelikož ty lidi jsou už přeexpení). VOTE to jen o něco urychlí, ale jak jsem psal výše, průměrnému hráči to dá jedno EWS měsíčně navíc.(pokud bude votovat cca 450 hráčů, tak to máš 450 EWS navíc na serveru měsíčně, ale spíš o něco více) To že někteří hráči mají hodně peněz a jsou schopní nějaké WC vykoupit nic nemení na počtu EWS z VOTE na serveru...jelikož pokud vykoupíš WC na EWS či jiné věci, tak někdo jiný si zase ten EWS nekoupí, jelikož své WC prodal. A to tu píšu jen za předpokladu, že budou chtít všicí za WC EWS, ale oni si hráči koupí i jiné a dražší věci, takže ty 7+ zbraně tu zase tak strašně rychle neporostou.
    Last edited by Ravenn; 29-11-2017 at 11:31.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    //Sroubek:
    K třetímu odstavci, četl jsi ten úvodní post?
    Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.

    //Sroubek:
    Nevím lidi, chcete tu na serveru hrát zas jako posledně a čekat až začne online padat ... (Není to mířeno na Nacha, i když je to součásti jeho postu. je to k zamyšlení pro všechny.)
    Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo

 

 
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top