Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 127
  1. #101
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Jsem rád, že se Šroubku nenecháš odradit pár uplakánkama. Pokračuj v dobré práci a věřím, že vote system 2.0 bude jenom ku prospěchu

  2. #102
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Už to jede, tak hlasujte!!!

  3. #103
    Nic moc teda....

  4. #104
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Od přihlášení nesmí uběhnout více jak 60 sekund. To je hláška dobrá,to neznám.

  5. #105
    Mam otazku, predtym mi fungovalo vote z telefonu, teraz to uz takto nepojde?

  6. #106
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Mám dojem, že už ne. Hlídá se to teď přes přihlášení do hry. Což na mobilu půjde blbě.

  7. #107
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Trouba View Post
    Nic moc teda....
    To půjde. Nechte tomu pár dní. Je fajn, že server je díky těmto snahám víc vidět. Každé zviditelnění lepší než žádné.

  8. #108
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    jj aspoň něco. ... hele a od kdy jsou zhruba v plánu ty další dva servery na vote se už ví?

  9. #109
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Super že vote už konečně funguje Ale celý vote systém byl vyvinut kvůli viditelnosti ve světě, a pokud to bude omezeno na hwid, topzone klidně, ale hopzone bych dal jen jak bylo. Ano, můžete si snaživostí přivydělat více WC ale ingame si vyděláte více. Je to win win pro obě strany. Omezení na HWID pro hopzone je podle mě škoda. Teď po dlouhém odstavení vote to budou všichni klikat tak 4 dny, ale pak to většinu přejde a budou klikat možná, možná 1x denně. Tím se vracíme k celé myšlence vote. A podle mě je důležitější mít novou krev na serveru, oživit ho, posílit ho novými lidmi.
    Jestli nebude fungovat vote reklama jak má, budeme stagnovat. Toť můj názor. Jen aby jste to vzali na váhu panika x noví lidé

  10. #110
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Super že vote už konečně funguje Ale celý vote systém byl vyvinut kvůli viditelnosti ve světě, a pokud to bude omezeno na hwid, topzone klidně, ale hopzone bych dal jen jak bylo. Ano, můžete si snaživostí přivydělat více WC ale ingame si vyděláte více. Je to win win pro obě strany. Omezení na HWID pro hopzone je podle mě škoda. Teď po dlouhém odstavení vote to budou všichni klikat tak 4 dny, ale pak to většinu přejde a budou klikat možná, možná 1x denně. Tím se vracíme k celé myšlence vote. A podle mě je důležitější mít novou krev na serveru, oživit ho, posílit ho novými lidmi.
    Jestli nebude fungovat vote reklama jak má, budeme stagnovat. Toť můj názor. Jen aby jste to vzali na váhu panika x noví lidé
    jestli propukne na trh šílenství s WC, tak lidé budou stále votovat, určitě ne na 100%, ale budou si to klikat, přeci jen to budou adeny for free. Nebo nejen adeny, ale enchanty, atd.

 

 
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top