Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 111 to 120 of 127
  1. #111
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Tedy v Giranu poslouchat ty neustále stejný nářky několika jedinců jak server bude končit a jak je to celé na... To je mazec, co některý lidi dokážou vyplodit za řeči. Přitom teď mají všichni stejné možnosti. Vote systém je zabezpečený a funguje (aktuálně 12 místo) a lidi brečí stejně jako když nebylo. Neměl jsem problém hlasovat ve Vote přímo na portálu, když to bylo tady vypnuté (tedy bez odměny). Rád propaguji server, protože to prodlouží jeho živostnost a tím pádem přidá další porci zábavy. Cenu WC ve hře určují hráči samy sobě, takže se divím, že někdo říká jak je to špatně nastavený. Prostě otázka nabídky a poptávky.

    Z chatu v Giranu mám pocit jako kdyby některým vadilo, že server jede 3 měsíce a s Vote systémem a propagací jakou dostává, jak od GM tak od některých hráčů pojede i dál.

  2. #112
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    za vote dávám GM velkí + uš bilo na čase. teď to bude pro všecki fér i ti slabšý co su dole tak ti pudu hodně richle hore, vokne viběru postav ok, topzón de v poho testovano na jednom IP a hopzón házý ivana trojana a u captchi musí člověk chvylku počkat neš to modře načte a hurá vodhlasovat.

  3. #113
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Tak na HopZone jsme již v top10 a pak že to nepůjde

  4. #114
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    odhlasoval sem na topzone a ted mi to pise ze muzu halsovat zas za 12 hod coz je ok ale WC se mi nenacetli a u hopzone to nejak blbne taky, dam vote a ta captcha se nacita strasne dlouho, pritom se mi strasne sekaj vsechny okna ve hre a WC taky nikde
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  5. #115
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    odhlasoval sem na topzone a ted mi to pise ze muzu halsovat zas za 12 hod coz je ok ale WC se mi nenacetli a u hopzone to nejak blbne taky, dam vote a ta captcha se nacita strasne dlouho, pritom se mi strasne sekaj vsechny okna ve hre a WC taky nikde
    Nemám hlášen problém s WC, ale u hopzone to je nějaké divoké kvuli tomu minerovi. Nejlepší je jít na stránky přímo regnout se a přihlásit. Potom když jdeš už na vote od nás jsi přihlášen a žádná capcha tě prudit nebude.

  6. #116
    To hlasování do 120 sec od přihlášení je ale s prominutím demence. Jsem myslel, že člověk musí být ve hře a nebo alespoň ve výběru postav. Ale muset kvůli tomu relognout, když na topzone dostanu chybu a potřebuji po dvou minutách zkusit kliknout znovu...

  7. #117
    Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...

  8. #118
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ježiš to je takový problem řídit se návodem od Šroubka? To je takový problém si udělat učet na vote serverech ?Lidi prosím myslete hlavou.Vždyt to všechno funguje parádně.

  9. #119
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ted jsem přijel z práce a oba servery naprosto v pohodě.Komu to nejde tak je chyba mezi židlí a klávesnicí.

  10. #120
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Ne mají pravdu, první verze posílala pář jedinců na chybovku i když by neměla. Od včerejška je to opraveno. Být s nějakým acc lognut v rozmezí dvou minut, snad není problém pro nikoho. Alespoň dle statistik se hlasuje parádně.

 

 
Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top