Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 127
  1. #91
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    nejsi náhodou ownage guy? Protože brečí jen ownage kvůli vote.
    Kvůli oly psali jen lidi od Wellknown uNknown, kteří proti vote systému nemaj nic :O

    Navíc BSC13 pomůže lidem co hrajou málo a chodí do práce v pvp na AQ proti ownage ve 4 ráno?
    Interesting.
    Jsem ownage guy, ale taky jsem solo guy (radši 100 oken než cp) a nikoho nehulim aby mi dal SC jen za to, že jsem v klanu a občas se přiseru k nějaký akci.
    Jinak právě o malý účasti na oly co jsem tak postřehnul už začínali v heru plakat např. i You a Thung. Jedni z hlavních aktérů emo vote panic stopu

    Pomůže to těm, co chtěj ať už na pvp nebo na oly v tom, že nebudou zaseklý na top B gunách a budou si mimo SC případně prodejem/tradem WC moct dovolit i třeba armor sety, který by jinak farmili tejdny.

  2. #92
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Tady se taky jedna o to ze před spuštěním serveru to nešlo teď to jde. A když se chtělo zvisit q drop na recepty z 1x na 2x tak to hned nešlo ja treba taky chodím do prace a když mam odpolední tak hraju nekdy 3 hodky nekdy vic a taky by se mi líbilo kdybch nafarmil trochu vice itemu

  3. #93
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by JustAnotherStar View Post
    Špatně jsem se vyjádřil, nevybral jsem to slovo dobře Nikomu nic nezávidím, právě se divím, že lidi pořád koukají na ostatní. Jen jsem chtěl vysvětlit jiný pohled na věc - pro mě to nebude vůbec zajímavé. Ale já tu odměnu z vote nepotřebuju.
    Když jsme to spustili v té první verzi, která se z mnoha důvodů ladila 14dní, věděli jsme přesně co a jak se dá dělat. Celá situace navodila dojem, že jsme to stáhli hlavně kvůli brekotu. Je to jen částečná pravda. Uváděl jsem tu i jiný důvod, který by nás do toho natlačil a teď se to prostě hodilo udělat při jednom.

    První verze bylo naše přání a vidina toho, že se procpeme na vrchol, což by se stalo, jenže pak by následoval banánek. Vote portály mají interní pravidla a když se to tam od nás začalo hrnout jako lavina, dostával jsem od nich bídu. Topzone by nás zabanovalo jako první. Počet false vote byl obrovský, požadovali HWID řešení.

    Uvidíme jak to pojede, myslím si že top 10 dáme a s přidáním dalších 2 portálů si každý přijde na své.

    Vote systém 2.0 se bude pochopitelně také ladit do co nejideálnějšího stavu pro všechny strany.

    Dík za pochopení, děláme co se dá

  4. #94
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Když jsme to spustili v té první verzi, která se z mnoha důvodů ladila 14dní, věděli jsme přesně co a jak se dá dělat. Celá situace navodila dojem, že jsme to stáhli hlavně kvůli brekotu. Je to jen částečná pravda. Uváděl jsem tu i jiný důvod, který by nás do toho natlačil a teď se to prostě hodilo udělat při jednom.

    První verze bylo naše přání a vidina toho, že se procpeme na vrchol, což by se stalo, jenže pak by následoval banánek. Vote portály mají interní pravidla a když se to tam od nás začalo hrnout jako lavina, dostával jsem od nich bídu. Topzone by nás zabanovalo jako první. Počet false vote byl obrovský, požadovali HWID řešení.

    Uvidíme jak to pojede, myslím si že top 10 dáme a s přidáním dalších 2 portálů si každý přijde na své.

    Vote systém 2.0 se bude pochopitelně také ladit do co nejideálnějšího stavu pro všechny strany.

    Dík za pochopení, děláme co se dá
    Nechci házet žádné rady, jen můj názor
    Že by molho být TopZone na HWID a HopZone zůstalo jak bylo. Všichni by tak byli spokojení

  5. #95
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí. Já jakožto solo hráč, který je pracovně vytížen a nemá dostatek času pro hru, jsem spoléhal na WC z hlediska koupě SC 12 / 13. Nyní každým dnem přicházím o několik desítek WC. V tuto chvíli už jsem mohl mít SC a v pondělí u BoMa ho vložit do zbraně. Aktuální stop stav vote systému, mě naopak demotivuje a odrazuje od pokračování na serveru. Je tu více lidí s podobným názorem?

    //pokud to už tady někdo psal, tak se omlouvám za spam. Nečetl jsem kompletně celé toto téma.
    Last edited by tojebejk; 01-12-2017 at 08:01.

  6. #96
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by tojebejk View Post
    Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí. Já jakožto solo hráč, který je pracovně vytížen a nemá dostatek času pro hru, jsem spoléhal na WC z hlediska koupě SC 12 / 13. Nyní každým dnem přicházím o několik desítek WC. V tuto chvíli už jsem mohl mít SC a v pondělí u BoMa ho vložit do zbraně. Aktuální stop stav vote systému, mě naopak demotivuje a odrazuje od pokračování na serveru. Je tu více lidí s podobným názorem?

    //pokud to už tady někdo psal, tak se omlouvám za spam. Nečetl jsem kompletně celé toto téma.
    A když tu VOTE systém nebyl, tak tě to nemotivovalo tu hrát? Co to je za kecy?

  7. #97
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    A když tu VOTE systém nebyl, tak tě to nemotivovalo tu hrát? Co to je za kecy?
    Vote systém je perfektní pomoc pro hráče jako jsem já. Když se systém spustil, už jsme si mohli naplánovat další kroky ve hře (např. získání SC 12). Po pár dnech se vote zastaví a tím pochopitelně i přísun wc. Zkrátka jsem s tím počítal a nyní mě zajímá kdy se vote opět sputí...

  8. #98
    No já budu hlasovat tak jako tak, ale s tímto HWID omezením to na TOP 10 na HopZone moc nevidím.... Protože se na to polovina lidí vysere, a druhá půlka bude reálně hlasovat z 1-2 zařízení (například u mě budeme muset za 2 účty (já a přítelkyni) hlasovat pouze jednou, protože máme společný internet. Je to škoda no. TopZone když to vyžaduje ať se omezí jakkoli - nebo se banují lidé, kteří evidentně zkoušení TopZone obchcat.

  9. #99
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Nechci házet žádné rady, jen můj názor
    Že by molho být TopZone na HWID a HopZone zůstalo jak bylo. Všichni by tak byli spokojení
    Ty jsi to nepochopil. HWID se zavádí
    1. TOPZone to chce, kvůli false vote.
    2. HOPZone a další VOTE servery : Je to kvůli tomu, aby se neopakovalo to co bylo, že někdo začne rozkřikovat poplašnou zprávu, že má desetitisíce WC, že si koupil 10 SC13 atd.. že to někdo hacknul atd....

    Quote Originally Posted by tojebejk View Post
    Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí.
    Pokud stále platí info co dával šroubek tak by to mělo být hodně brzo... čím dřív tím líp...jelikož prvního dne každého měsíce se resetují VOTE hlasy a začíná se od nuly. Pokud je cíl být v TOP10 tak musíme začít hlasovat od začátku.Ale předělání zabere nějaký čas, taky se to musí otestovat atd.. a pokud děláš v IT světě tak bys věděl, že nic nejde tak jak si člověk naplánuje

  10. #100
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Pokud stále platí info co dával šroubek tak by to mělo být hodně brzo... čím dřív tím líp...jelikož prvního dne každého měsíce se resetují VOTE hlasy a začíná se od nuly. Pokud je cíl být v TOP10 tak musíme začít hlasovat od začátku.Ale předělání zabere nějaký čas, taky se to musí otestovat atd.. a pokud děláš v IT světě tak bys věděl, že nic nejde tak jak si člověk naplánuje
    Díky za konstruktivní odpověď
    Dělám ve světě, kde je plánování naopak klíčové a musí fungovat . Ještě jednou díky za info.

 

 
Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top