Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 127
  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Mikes View Post
    Když to tady tak čtu, tak se chci taky vyjádřit (naštěstí jsem po takové době trefil správné heslo na login ). Jsem docela zhnusený z dění (hlavně chování některých jedinců) okolo votování.
    Opravdu mi to přijde (někdo to už tady na fóru psal) jako v mateřské školce. Když si s tou hračkou nemůžu hrát já, tak si nebude hrát nikdo (a to připomínám, že tato hračka serveru rozhodně prospěje - vím z vlastní zkušenosti, protože když jsem se rozhodoval v minulosti než byl znovuspuštěný DE, na jakém zahraničním serveru hrát, sledoval jsem na hopzone a topzone žebříčky a nejlepší server jsem zvolil).
    Rozhodně i já to cítím tak, že tady nejvíc protestovali ti, kteří když zrovna nespí, tak paří. A taky bych reagoval na tu poznámku, že když nemáš čas, běž hrát na HR kde máš equip hned. No ne každý chce hrát na nějakém latinskoamerickém HR, nebo serveru kde se domluvíš leda tak řecky, když je tady CZ server s dobrou komunitou, kde tě hraní baví a těšíš se, až večer po práci na relax logneš, pokecáš s kámošema v clanu, zajdete nějakou akci. Už to prostě není jako dřív, kdy Lajna brala hlavně mladé floutky, kteří u toho mohli dřepět skoro celý den. Hráčská komunita Lineage stárne a přirozeně chodí do práce.
    Díky votování se pro nás, NEnolifery tyto rozdíly mezi hráči alespoň trošililinku smazávají a hra se i pro nás stává atraktivnější (nehledě tedy na to, že jako bonus se rozšiřuje počet nováčků na serveru).
    Plivete tu jedovaté sliny, že votování server zabije, ale věřte (hraji lineage už více jak 10 let), že nejvíc lidí hrálo na serverech kde byl voting zavedený a ano, dalo se hlasovat z více IP a odměny byly ještě daleko rozsáhlejší. Proto si myslím že bez vote, nebo s vote ale s jeho drastickým omezením, bude následovat již tak oblíbený a klasický scénář, kdy po roce bude server dead (tak jako minulé DE).
    Hrál jsem na tomto serveru v minulosti bez vote, budu hrát i dál ať se stane cokoli (rozhodně nebudu quitovat jak již nějací emočně zasažení udělali).
    Jen můj názor.
    Přesně tak

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Ahoj predeme bych se chtěl omluvit jesli jsem na fóru včera způsobil nějaký hoax ale o šílenství ve hře jsem se dozvěděl az v jedenáct v noci. Klidně nechte tak jak to je ted ale regulujte spalování wc do hry aby se to nezahltilo. Někdo tady pořád mluvi o tom že na hraní nemá čas a proto votuje, ale pak tedy nechapu proč gm nechteli zvýšit drop item u na S recepty a hajilo se tím ze by to bylo nefér vůči lidem kteří si to nafarmily podstive za 8hodin každý den ve fogu ale ja taky dělám na 2 smeny někdy mam času vic někdy míň. Jako každá vec ma rub i líc ale chce to najit ten správní střed a jak tu někdo psal na serveru ze to tam pěkně jelo a ze tam bylo hodně lidí ano hraval jsem na podobném serveru ale nebylo to IL a top věci tam nebyly. Jinak se opravdu omlouvám jesli jsem zde šířil nějakou paniku nebylo to úmyslně dekuji

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

    Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

    Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

    Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

    Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.
    Tak já jsem konkrétně mluvil o L2 Warland, Interlude, denně online 3k+
    Rates
    » Xp 20x.
    » Sp 20x.
    » Adena 20x.
    » Drop 20x.
    » Spoil 20x.
    » PartyXp 1.2x.
    » PartySp 1.2x.

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    Jsem pro to ať se votuje jako doposud, server bude aspon videt na vote portalech, pritahne to hrace a myslim si ze zrovna tak top veci se sehnat z vote nedaji..
    Koupis za vote ewska ale zbran stejne musis vycraftit a stejne to rupne.. to stejny krystal jedna parta musela chodit skoro 60x anakazela aby nabila sc13 bez toho aby nekdo byl v klanu clovek nesezene je to rozumna odmena za to, ze se clovek snazi aby server byl videt a nebylo tu mrtvo.
    Uz ted tu hraje malo hracu, tento vote system aspon mel sanci nekoho pritahnout. Sice spadnou ceny ews a krystalu ale nerekl bych ze nejak enormne, protoze obe veci jsou spotrebni a budou se vyuzivat dokola.
    Timhle si clovek mohl aspon navotovat krystal do DB a jit na pvp a ne jen furt farmit a farmit a cekat dokola nez nejaky top klan se uvolni a nekomu proda SC13. Co top hraci a klany budou delat az dalsi lide odejdou ze serveru kvuli tomu, ze budou akorat deprivovani z toho ze nemuzou sehnaz sc atd muzou pak dvat pvp na mrtvem serveru maximalne s taurinem.

  6. #56
    Quote Originally Posted by Dominik80 View Post
    Jsem pro to ať se votuje jako doposud, server bude aspon videt na vote portalech, pritahne to hrace a myslim si ze zrovna tak top veci se sehnat z vote nedaji..
    Koupis za vote ewska ale zbran stejne musis vycraftit a stejne to rupne.. to stejny krystal jedna parta musela chodit skoro 60x anakazela aby nabila sc13 bez toho aby nekdo byl v klanu clovek nesezene je to rozumna odmena za to, ze se clovek snazi aby server byl videt a nebylo tu mrtvo.
    Uz ted tu hraje malo hracu, tento vote system aspon mel sanci nekoho pritahnout. Sice spadnou ceny ews a krystalu ale nerekl bych ze nejak enormne, protoze obe veci jsou spotrebni a budou se vyuzivat dokola.
    Timhle si clovek mohl aspon navotovat krystal do DB a jit na pvp a ne jen furt farmit a farmit a cekat dokola nez nejaky top klan se uvolni a nekomu proda SC13. Co top hraci a klany budou delat az dalsi lide odejdou ze serveru kvuli tomu, ze budou akorat deprivovani z toho ze nemuzou sehnaz sc atd muzou pak dvat pvp na mrtvem serveru maximalne s taurinem.
    EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
    SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
    RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

    takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Youcko View Post
    EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
    SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
    RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

    takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....
    přesně tak hra se přesune uplně jinam a to na votovaní a do hry nebudeš muset ani lognout ... gg wp jsem myslel že sme tu aby sme si zahráli hru a né klikání na prohlížeči .....

  8. #58
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Dokud budou wc tradeable je to naprd. Jinak ať to klidně zůstane tak jak je. Ale dokud můžu votovat, ve hře ani nebudu a pak to jen v giru někomu prodám a získám tím full equipy tak si nemyslím, že to je dobré a dokonce zadarmiko a nepotřebuju ani donate :-D .

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

    Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.
    Přečti si tu ty komentáře. Ty tu hájíš svoje, ale když někdo jiný Ti tu napíše důvod, aby VOTE a SC 13 atd zůstalo tak už je to špatně? Je to jeho nároz, stejně jako ty máš zase svůj.
    Ber, že na forum běžně chodí jen pár hráčů... většinou z TOP klanů, takže když tu oni napíšou, že VOTE nechtějí, nebo, že chtějí aby tam nebylo SC 13 a BEWX, tak to není názor celé komunity serveru. Dnes je vidět, když se stoplo VOTE, že sem pro informace přišlo i dost lidí, kteří sem běžně nepíší a vyjádřili svůj názor a vidíš tu i dost názorů..aby to zůstalo a jejich argumenty, proč VOTE chtějí, proč chtějí SC atd...
    Na tom množství názorů co tu dnes vidíš, je prostě jasné, že se nedá zavděčit všem.. dokonce asi ani většině... ať se udělají změny jakékoliv, vždy tu bude někdo nadávat, hrozit nebo prskat

  10. #60
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Je to vtipný jak Ownage tady brečí... Konečně se farmáři dostanou k SC13 a k OE S gun a pánům se to přestává líbit, že jim tady vzniká nějaká konkurence. Běžte klikat taky, čau!

 

 
Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top