Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 127
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

    Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

    Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

    Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
    Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.
    ok takze ty a 15 lidi jste sli na tento server az potom co se reklo ze bude vote system ?kdyby se nake vote ubec nepridavalo tak by jsi delal co ?joo to je presne to ze se to resi v prubehu serveru....

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post

    Btw hoši, kde je Joseee allias Kane?
    a pak kdo tady na forum pise blbosti a hleda flame....

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Ano, to je reálné řešení.

    Vy co se tu hloupě smějete. Né každý je nolife hráč co sedí 12 hodin denně u PC a farmí a farmí. Né každý je v aktivním klanu kde mu pomůžou. A pokud on sám hraje hodinu, možná dvě,tři denně. Tak ho ani v top klanech nevezmou mezi sebe, protože je neaktivní = nic si nezaslouží.
    Ten člověk je pak odkázán sám na sebe, musí pak tahat 8 dualbox oken aby si expil buffery, u toho spoiloval a taky něco naexpil.
    Pokud jste v takové situaci, a kolem vás běhají lidi v Sku ++, tak přestáváte mít motivaci. Jednoduše jste rekreační hráč, co by chtěl být aktiv a vypracovat se, ale práce, děti, povinosti atd. vám nedovolí to co dříve. Pak najednou přijde řešení vašich problémů v podobě WC a votování. Pokud jste trochu inteligenčně nadaní, přečtete si několikrát pravidla, tak vás napadne, že to jde řešit mobilem na cestách, a nemusíte jet 170 km/h po dálnici ,aby jste stihli 12h cyklus na vote. Takže slunce zase začlo svítit a v duši zavládl klid a naděje, protože sen mít někdy S grade, zase nevypadal tak nereálně.
    Ale ejhle, vše fungovalo, ale pak nějací pomatenci začli šířit nepravosti a vytvořili paniku, která se podle mě uklidní jen tehdy, pokud nepřijdou zase nové a nové změny. Ale stávající zavedená pravidla se pouze upraví, jak psal kolega výše. Například.
    HWID je holý nesmysl pro normální lidi, co dělají na tři směny, ale přesto měli radost že se serveru daří, tím jak mohli votovat a votovat, přestože to zabralo nějaký čas a píli
    (ale méně než farmení ve 2 hodinách denně)

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Yamatoo View Post
    Já jsem Šroubkovy návrh již dával

    Navrhoval jsem upravit příděl WC na jednotlivé portály podle toho zda se dají nebo nedají cyklit. Tam kde to jde častěji než 12h třeba jen 10wc za vote, tam kde to jde 1x12hodin omezeno HWIP ponechat 25. Reálně by tak potenciálně neodradil lidi kteří můžou a chtějí cyklicky hlasovat z vícero míst a zařízení, ale omezil by tak počet tím získaných WC třeba na polovic.

    tím by měl jak dostatek hlasů tak i možnost korigovat objem wc in game. A nemyslím si že by tím ztratili lidé motivaci hlasovat.
    Ale tak to zase moc neřeší ne? Zdražení věcí ve VOTE už tu 1x bylo.. tohle by bylo v podstatě jen další zdražení, ale né zabránění počtu přitečených WC do hry..jen abys udělal 17tis, tak budeš muset hlasovat 2,5x více Vím, že to už asi nejde... to by člověk v podstatě jen 24 hod denně hlasoval neustále dokola..ale jak říkám, bylo by to jen další zdražení.. ikdyž asi férovější, než nechat stavájící systém a zdražit přímo věci ve hře.

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    ok takze ty a 15 lidi jste sli na tento server az potom co se reklo ze bude vote system ?kdyby se nake vote ubec nepridavalo tak by jsi delal co ?joo to je presne to ze se to resi v prubehu serveru....
    Na tvoje otázky najdeš odpovědi v citaci.
    Přišli jsme kvůli nastavení jaké bylo od počátku.
    Když začla v práci topná sezóna, byl jsem z toho, že nemůžu hrát jako dříve špatný -> pak přišlo Vote smilování a vyřešení mých problémů. jak přežít 4 měsíce s minimálním hraním kolem 1h denně, a jak se udržet v ekonomické rovině s mými spoluhráči/protihráči , kteří můžou hrát jak dlouho chtějí.
    Takže to jak se teď cítím je asi jako když ti v práci slíbí vánoční prémie, ty už se vidíš na novém gauči místo pohovky po babičce, ale pak po dvou týdnech zjistíš, že se budeš muset s tou pohovkou vidět ještě minimálně 4 měsíce, než začneš zase chodit do práce a vydělávat. Kapišto?

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ahoj,od Zarreacta perfektně popsáno,palec ode mne.Už jsem se tu zminoval o jinych serverech,které mají také votecoiny a denne hraje i 4 tisíce lidí.Votuje se tam na třech vote serverech,hráč získá 100 coinů + specialní bednu ze které padnou taky enchy nebo knihy.Jeden coin se prodává ve hře v pruměru za 3 miliony aden.Ve hře jich je mraky a nic se tím nekazí.Ceny setů B u craftů začínají klidně na 1,5 miliardy adena a dál to roste.Ekonomika ve hře se rychle přispůsobí nárůstu coinů i aden.A jak píše Zarreact,pro nás solohráče je to opravdu krásný vánoční dárek.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Zrušte vote reward úplně a je to, ne? Pokud hráčům opravdu záleží na tom, aby sem přišlo více lidí na server, budou klikat i bez odměny.
    Nikdo si nebude nic závidět, nikdo nebude zbytečně vypouštět lži ve hře, jak si naklikal 10k wc za den.

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Já vás celkem i chápu. Na druhou stranu si aktuálně stěžujete na to, že vás někdo nutí dodržovat pravidla. Pod máte navotováno, tak na ten vysněný S EQ i tak časem bude i s votovaním 1x denne . Když bude méně WC, budou i dražší. Nevím jaký extrém by se vám líbil. To že budete teď mít méně WC, a nebo že budete mít mnoho bezcených. Protože to k tomu celkem směřovalo. neviňte GM, ale ty co to způsobili. Včetně vás pokud jste byl jeden z extrémních voterů. Já osobně viním jen ty co roznesly ty poplašné a vylhané zprávy. Protože je už prokázané, že to byla lež. Taky se mi nové opatření nelibí a byl bych ještě rád, kdyby se to vyřešilo jinak. Třeba nějakým stropem pro denní hlasování. I když to by se to zase dalo obejít více účty.
    Last edited by Wincent; 29-11-2017 at 13:58.

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Když to tady tak čtu, tak se chci taky vyjádřit (naštěstí jsem po takové době trefil správné heslo na login ). Jsem docela zhnusený z dění (hlavně chování některých jedinců) okolo votování.
    Opravdu mi to přijde (někdo to už tady na fóru psal) jako v mateřské školce. Když si s tou hračkou nemůžu hrát já, tak si nebude hrát nikdo (a to připomínám, že tato hračka serveru rozhodně prospěje - vím z vlastní zkušenosti, protože když jsem se rozhodoval v minulosti než byl znovuspuštěný DE, na jakém zahraničním serveru hrát, sledoval jsem na hopzone a topzone žebříčky a nejlepší server jsem zvolil).
    Rozhodně i já to cítím tak, že tady nejvíc protestovali ti, kteří když zrovna nespí, tak paří. A taky bych reagoval na tu poznámku, že když nemáš čas, běž hrát na HR kde máš equip hned. No ne každý chce hrát na nějakém latinskoamerickém HR, nebo serveru kde se domluvíš leda tak řecky, když je tady CZ server s dobrou komunitou, kde tě hraní baví a těšíš se, až večer po práci na relax logneš, pokecáš s kámošema v clanu, zajdete nějakou akci. Už to prostě není jako dřív, kdy Lajna brala hlavně mladé floutky, kteří u toho mohli dřepět skoro celý den. Hráčská komunita Lineage stárne a přirozeně chodí do práce.
    Díky votování se pro nás, NEnolifery tyto rozdíly mezi hráči alespoň trošililinku smazávají a hra se i pro nás stává atraktivnější (nehledě tedy na to, že jako bonus se rozšiřuje počet nováčků na serveru).
    Plivete tu jedovaté sliny, že votování server zabije, ale věřte (hraji lineage už více jak 10 let), že nejvíc lidí hrálo na serverech kde byl voting zavedený a ano, dalo se hlasovat z více IP a odměny byly ještě daleko rozsáhlejší. Proto si myslím že bez vote, nebo s vote ale s jeho drastickým omezením, bude následovat již tak oblíbený a klasický scénář, kdy po roce bude server dead (tak jako minulé DE).
    Hrál jsem na tomto serveru v minulosti bez vote, budu hrát i dál ať se stane cokoli (rozhodně nebudu quitovat jak již nějací emočně zasažení udělali).
    Jen můj názor.

    //Sroubek: dík za tvůj post!
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 14:21.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Ano, to je reálné řešení.

    Vy co se tu hloupě smějete. Né každý je nolife hráč co sedí 12 hodin denně u PC a farmí a farmí. Né každý je v aktivním klanu kde mu pomůžou. A pokud on sám hraje hodinu, možná dvě,tři denně. Tak ho ani v top klanech nevezmou mezi sebe, protože je neaktivní = nic si nezaslouží.
    Ten člověk je pak odkázán sám na sebe, musí pak tahat 8 dualbox oken aby si expil buffery, u toho spoiloval a taky něco naexpil.
    Pokud jste v takové situaci, a kolem vás běhají lidi v Sku ++, tak přestáváte mít motivaci. Jednoduše jste rekreační hráč, co by chtěl být aktiv a vypracovat se, ale práce, děti, povinosti atd. vám nedovolí to co dříve. Pak najednou přijde řešení vašich problémů v podobě WC a votování. Pokud jste trochu inteligenčně nadaní, přečtete si několikrát pravidla, tak vás napadne, že to jde řešit mobilem na cestách, a nemusíte jet 170 km/h po dálnici ,aby jste stihli 12h cyklus na vote. Takže slunce zase začlo svítit a v duši zavládl klid a naděje, protože sen mít někdy S grade, zase nevypadal tak nereálně.
    Ale ejhle, vše fungovalo, ale pak nějací pomatenci začli šířit nepravosti a vytvořili paniku, která se podle mě uklidní jen tehdy, pokud nepřijdou zase nové a nové změny. Ale stávající zavedená pravidla se pouze upraví, jak psal kolega výše. Například.
    HWID je holý nesmysl pro normální lidi, co dělají na tři směny, ale přesto měli radost že se serveru daří, tím jak mohli votovat a votovat, přestože to zabralo nějaký čas a píli
    (ale méně než farmení ve 2 hodinách denně)
    Amen

 

 
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top