Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 127
  1. #31
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

    Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.

    Tak tak, za mě jsem zvládnul na HopZone zhruba 5 vote rano v práci a 3 vote večer doma. S tímto omezením budu na 1 ráno a 1 večer. Čili pokles o 50% bych viděl jako tu hodně optimistickou variantu. Spíš si myslím že při 500 hlasujících to bude v průměru MAX 1 hlas denně na jednoho (ne vždy si na to všichni vzpomenou a nebo jim to nebude stát za to).

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Zase si tu stěžuje jen ownage. Ti kluci budou pořád jen brečet v čele s Nachem. Ti kteří všude psali jak se dá vote o*****

    Šroube, normálně se už nesnaž. Celý vote system vypni, od 1.12. server nepujde vidět server vůbec a at si tu hrajou dál solo na umirajícím serveru.

    Gratuluji Vám všem dětem z ownage, že ničíte to co pro Vás Šroubek dělá aby udržel zábavu na místě a to že marníte jeho peníze, které jistě do programování dal. :o) Tududum

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Za toto by si mal dostat ban, debil. Jaky umierajuci server? To ze ty si to prestal hrat neznamena, ze cely server nemoze existovat bez teba.
    K tomu topiku by som sa len tolko vyjadril:
    Povedalo sa, ze sa to bude kotnrolovat a ze nepustite prenos WC do hry ked tam budu nejake cary-mary. Niekto tam mal 17k+ WC a aj tak ste to pustili do hry. Gratulujem, neviete ani slovo dodrzat. Horsie by ale bolo ak by sa tak ukazala neschopnost, toho sa bojim viac teda.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
    Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.
    Ty tomu vážně nerozumíš. Žádné takové omezení není. Na HOPzone můžeš z 1 IP adresy hlasovat každých 12 hod. Pokud máš možnost hlasovat z vícero IP adres, tak máš logicky víc WC.
    Např. : Z domova(první IP), pak jdeš do školy(druhá IP ze školní wifi) na oběd do Mekáče(třetí IP adresa z jejich wifi) na nakupy do obchodáku (4 IP adresa) z práce...(5 IP adresa) Vezmeš mobil segře, tátovi mámě(to už jsi na 8mi IP adresách), atd..... některé můžeš použít za den 2x a jsi třeba na 20 VOTE za den 20*25WC a máš 500WC za den.... ale je to oser.... Ten co dal 17tis WC... u toho musel sedět hodně dlouho a z dlouhodobého hlediska to je asi neúnosné. Já to vzdal hodně brzy..kor když víš že potřebuješ jen WC na SC a pár EW..
    Last edited by Ravenn; 29-11-2017 at 13:29.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Rtwo View Post
    Za toto by si mal dostat ban, debil. Jaky umierajuci server? To ze ty si to prestal hrat neznamena, ze cely server nemoze existovat bez teba.
    K tomu topiku by som sa len tolko vyjadril:
    Povedalo sa, ze sa to bude kotnrolovat a ze nepustite prenos WC do hry ked tam budu nejake cary-mary. Niekto tam mal 17k+ WC a aj tak ste to pustili do hry. Gratulujem, neviete ani slovo dodrzat. Horsie by ale bolo ak by sa tak ukazala neschopnost, toho sa bojim viac teda.
    Ty vole to že ty čteš mezi řádky, je tvoje mínus.
    Server se dá označit jako umirající, když není přísun nových lidí. Protože nikdy nepřibudou.
    Takhle tady ted za kratkou dobu naběhlo 300 nových lidí a vy jen a jen brečíte. Si připadam jak ve školce

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

    Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

    Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

    Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
    Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem.
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?

    všiml sis, že nikdo po tobě nechce řešení dané situace? hihi

    Btw hoši, kde je Joseee allias Kane?

  9. #39
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

    Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

    Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

    Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
    Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.
    Já myslel, že se v práci pracuje....

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?
    Já jsem Šroubkovy návrh již dával

    Navrhoval jsem upravit příděl WC na jednotlivé portály podle toho zda se dají nebo nedají cyklit. Tam kde to jde častěji než 12h třeba jen 10wc za vote, tam kde to jde 1x12hodin omezeno HWIP ponechat 25. Reálně by tak potenciálně neodradil lidi kteří můžou a chtějí cyklicky hlasovat z vícero míst a zařízení, ale omezil by tak počet tím získaných WC třeba na polovic.

    tím by měl jak dostatek hlasů tak i možnost korigovat objem wc in game. A nemyslím si že by tím ztratili lidé motivaci hlasovat.

 

 
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top