Quote Originally Posted by Zarreact View Post
Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.
ok takze ty a 15 lidi jste sli na tento server az potom co se reklo ze bude vote system ?kdyby se nake vote ubec nepridavalo tak by jsi delal co ?joo to je presne to ze se to resi v prubehu serveru....