Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 127 of 127
  1. #121
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...

    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele

  2. #122
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Mikes View Post
    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele
    To mu vůbec nepomůže. Pokud má sdílenou IP adresu tak hold je s někým dalším v síti, kdo tu hraje. A platit si vlastní veřejnou IP adresu kvůli VOTE je celkem blbost.

  3. #123
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...
    Tak v dnešní době má snad každý internet v mobilu připoj se na chvilku na mobil buď hot spotem pokud máš noťas nebo kabelem do pc a je to.

    Já mám větší problém nejde mi votovat pokud jsem v okně pouze do výběru postav a v práci mám tak mrzáckej pc že když spustim l2 dál než do výběru postav a chroma tak se zhroutí. Zkoušel jsem snad už vše i offline shop ale bohužel votování z výběru postav nejde.
    Samostatně se do L2 dostanu ale když spustim prohlížeč zhroutí se na nedostatku ramek.
    Asi mám smůlu nebo někdo nějaký nápad?

  4. #124
    Quote Originally Posted by Mikes View Post
    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele
    To já vím, že mám. Ale předtím jsem mohl aspoň hlasovat právě třeba v klidu z práce nebo na mobilu po cestě do práce. Ale s teď s tím lognutím do hry, mi tohle všechno padá.

    Tak v dnešní době má snad každý internet v mobilu připoj se na chvilku na mobil buď hot spotem pokud máš noťas nebo kabelem do pc a je to
    No, to taky dělám, ale i to někdy neklapne

  5. #125
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    41
    To me poser :-D
    Vyjadreni jak pojd na me z boku.
    Vicero IP, proc ne? fajn :-D
    Udelam si na to cas, takove vyjadreni jsem fakt necekal videl jsem jak clovek co je pro me random ma pres 8 SC - rekl mi presne jak to udelal.
    ja ma OE guny farmim Vote pres jednu IP kazdy den mam neco okolo 650WC. chci jen podotknout, ze po 2 mesicich nemam stale SC 13 :-D
    Sirit paniku nechci , uz je stejne pozde¨, ale kurva uznat chybu stejne to ten dotycni prodal za par adeny rozhazel na xx postav = nikdy nedohledas kolik toho bylo.

  6. #126
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    3
    Ahoj. Nevím, jestli panika z ničeho, ale opět už druhý den nemůžu z neznámého důvodu votovat. Dosud jsem nikde na fóru žádné zdůvodnění nenašel a nejsem si vědom žádného svého překročení pravidel.

    Dotaz:
    Sype se to už definitivně, nebo je problém jinde?

  7. #127
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Krabator View Post
    Ahoj. Nevím, jestli panika z ničeho, ale opět už druhý den nemůžu z neznámého důvodu votovat. Dosud jsem nikde na fóru žádné zdůvodnění nenašel a nejsem si vědom žádného svého překročení pravidel.

    Dotaz:
    Sype se to už definitivně, nebo je problém jinde?
    Zdravím,
    vote je funkční. Když klikneš na tl. hlasovat přesměruje tě to zpět na tu samou stránku?
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

 

 
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top