Quote Originally Posted by Mikes View Post
Když to tady tak čtu, tak se chci taky vyjádřit (naštěstí jsem po takové době trefil správné heslo na login ). Jsem docela zhnusený z dění (hlavně chování některých jedinců) okolo votování.
Opravdu mi to přijde (někdo to už tady na fóru psal) jako v mateřské školce. Když si s tou hračkou nemůžu hrát já, tak si nebude hrát nikdo (a to připomínám, že tato hračka serveru rozhodně prospěje - vím z vlastní zkušenosti, protože když jsem se rozhodoval v minulosti než byl znovuspuštěný DE, na jakém zahraničním serveru hrát, sledoval jsem na hopzone a topzone žebříčky a nejlepší server jsem zvolil).
Rozhodně i já to cítím tak, že tady nejvíc protestovali ti, kteří když zrovna nespí, tak paří. A taky bych reagoval na tu poznámku, že když nemáš čas, běž hrát na HR kde máš equip hned. No ne každý chce hrát na nějakém latinskoamerickém HR, nebo serveru kde se domluvíš leda tak řecky, když je tady CZ server s dobrou komunitou, kde tě hraní baví a těšíš se, až večer po práci na relax logneš, pokecáš s kámošema v clanu, zajdete nějakou akci. Už to prostě není jako dřív, kdy Lajna brala hlavně mladé floutky, kteří u toho mohli dřepět skoro celý den. Hráčská komunita Lineage stárne a přirozeně chodí do práce.
Díky votování se pro nás, NEnolifery tyto rozdíly mezi hráči alespoň trošililinku smazávají a hra se i pro nás stává atraktivnější (nehledě tedy na to, že jako bonus se rozšiřuje počet nováčků na serveru).
Plivete tu jedovaté sliny, že votování server zabije, ale věřte (hraji lineage už více jak 10 let), že nejvíc lidí hrálo na serverech kde byl voting zavedený a ano, dalo se hlasovat z více IP a odměny byly ještě daleko rozsáhlejší. Proto si myslím že bez vote, nebo s vote ale s jeho drastickým omezením, bude následovat již tak oblíbený a klasický scénář, kdy po roce bude server dead (tak jako minulé DE).
Hrál jsem na tomto serveru v minulosti bez vote, budu hrát i dál ať se stane cokoli (rozhodně nebudu quitovat jak již nějací emočně zasažení udělali).
Jen můj názor.
Přesně tak