Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Threaded View

  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.
    Nebylo to tam psané konkrétně úmyslně. Ale dalo se to vyčíst mezi řádky. Když se podíváš na počet vote na obou portálech a znásobíš si to (mínus fakt že WC nejede od začátku dostaneš číslo). Psal jsem že v době psaní článku se bylo ingame kolem 200k WC roztroušeno na nějakých 450 charech. To ber jako polovinu toho co se stihlo spláchnout.

    Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo
    Ty to vstahuješ k tomu co je napsáno na foru, já k tomu co jsem včera prožil ingame. Dost lidí si to tu jen přečte aniž by reagovalo, proto to zamyšlení. Promin, jestli jsem se tě doktnul, nechápu proč sem taháš co jste pro server udělali. Já tu nic takového nehodnotím. Vážím si každého hráče i klanu co na serveru hraje.

    Pro mě je důležité aby každý pochopil o čem vote je a o co se snažíme, tak doufám že mi k tomu třebas i ty pomůžeš, jakožto CL velkého klanu. Včera jsem se o tom bavil na TS s někým od vás, přišlo mě že to mělo celkem pozitivní výsledek, tak snad ho to bude mít i na další.
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 10:48.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top