Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

    Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

    Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.

    //Sroubek:

    ad thung) nevím jaké info jsi dostal a zda jsi četl můj článek, ale v případě thunga jsem tam psal o jiné nepravdě, kterou vypustil. Vzal jsem si do huby právě jeho, protože ho znám leta a nečekal bych to od něj. Nesvaluju to na něj, však kotel lidí psal kraviny. Proto nechápu proč se o to otíráš, ale to není předmětem debaty.

    Nedošlo k žádnému vote breaku / vše se používalo nadále stejně jako při testech, vědeli jsme dobře o možnostech. A vote také krásně rostlo, problém nastal v momentě kdy někdo začal šířit poplašné zprávy o tom, že stačí parkrát kliknout a máš všechno, protože pak prodal WC jen co logl ingame za ohromnej balík. No aby ne to chvilku trvá než se ceny srovnají, mohl to udělat každý. Systém jsem odstavil pouze kvůli nepodloženým pomluvám, které jak dobře víme mohou server zničit bez problému, možná snáze než kdyby někdo použil PHX.

    K třetímu odstavci, četl jsi ten úvodní post?

    K poslednímu odstavci, opět mimo realitu. Hned vše vinou vote. Nevím lidi, chcete tu na serveru hrát zas jako posledně a čekat až začne online padat, nebo to tu udržet a dát zábavu lidem co tu hrají déle ať se baví třebas enchantem, a nováčci a´t si získají rychleji finance equip atp. Zamyslel se nad tím někdo, nebo se jen bojíte o to aby někdo neurval víc? (Není to mířeno na Nacha, i když je to součásti jeho postu. je to k zamyšlení pro všechny.)
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 09:58.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top